Results 1 to 2 of 2

Thread: Raporlama hk

Angry Raporlama hk

Merhaba, Uzun zaman önce oyunu bırakmıştım bir hevesle evdeki boş zamanlarım geçsin diye yeniden girdim, 24.01.2021 23:00 Saati Diez1 Server'ında ki 70+ JR ye girdim, Oyunda 72 lwl Priest Yan Charım ile Charın elverdiği tüm özellikleri kullanarak partidekilere yardım ettim. '' x '' isimli oyuncu 72 lwl charda ( Buff / Heal ) Neden toplu Ac yok, neden toplu Bufun yok, Neden toplu curen yok ( 72 lwl Buff heal Priestten bahsediyoruz ) O charla Jr yermi girilir diye hakaretler etmeye başladı, ağır küfürler etmesine karşılık Trabzonlu olduğumu söyledim, şöylesiniz böylesiniz diyerek Ağır küfürlerine devam etti.

Npoints yüklemek istemediğim için ''Ticket'' Gönderemiyorum, Konuyu buraya açma gereği duydum. Bu Oyuncuya lütfen gereken ceza verilsin, bu tip oyuncular olduğu sürece Knight Online oyuncu kaybetmeye devam edecek. Bulunduğumuz partide birtek küfür eden bu oyuncuydu.

Zatı Alilerinin +8 mytrill seti ile +9 İB si varmış, Sonuç olarak JR yi kazandık, Ben yediğim ağır küfürlerle kaldım. Eğer bu oyuncu ceza almayacaksa Geri döndüğüm oyunu hemen yine bırakacağım. Kusura bakmayın ama Eğlence olsun diye oynadığımız oyunda Etnik kökenimizden Anamıza Bacımıza Küfür yemek zorunda değiliz.
    Last edited by NativeBrutal; 01-24-2021 at 08:57 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Kanıtlarla birlikte konuyu Cheat Reports bölümüne bildirmeniz gerekiyor. Forumun herkese açık bölümlerinde bildirim konularının açılması yasaktır.

Kanıtların geçerli olması için Raporlama Sistemi (Cheat Reports) - Güncellendi konusuna göz atabilirsiniz.

Tags for this Thread