Results 1 to 6 of 6

Thread: Quest İtem Hk.

Senior Member

Quest İtem Hk.

yahu 1o gün uğrasıyoruz yapıoruz 4 e yanıyor böyle saçma bişey yok 1o gun gorev yap zar zor 5m ver itemi al 4 e yansın dalgamı geçiyorsunuz
    şans diyeceksiniz lan 13 tane quest yaktım 13 7 yapamadım ya mitril sayısını dusurun ya para almasın yada +5 e kadar %100 falan olsun bunedır ya +4 e yanarmı bi item ya sureklı

sırf şu questi basmak için oynuyordum, 4 kere üst üste +4 e yanınca bıraktım zorlamıyorum artık. +9 +10 itemlerin havada uçuştuğu sirius, akara, vegada bu görevler 10 taş yerine 3 taş istemeli. Gerekirse istediği 5m yi 20 mye çıkarın ancak 10 gün biriktirip +4 e yanınca çok moral bozucu oluyor.

Senior Member
    40 gün dayandım 40 tane mitril ile 4 tane quest aldım. 2si 4e atarken yandı. 1 tane +6 çıktı ama basmaya korktum 7ye

Senior Member
    uğraşmayın zaman kaybı verilen emek ve bus noah bosa gidiyor beyler gereksiz

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Anvilde basmak yerine gerekirse 1 gb fazla verip pazardan almak artık daha mantıklı geliyor. Totale vuracak olursak anvilde basmaya çalışmak 1 gb üzeri zarara denk geliyor. Önceden 40-50 m ile anvil katlaması denerdim ama bir bakıyorum sermaye her confirm dediğim de düşüyor. Bu seferde eldeki parayı kurtarma amaçlı anvil deneniyor sonra bi kendine geliyorsun ki son kalan 1-2 M ile black gem deniyorsun belki takı alırımda come back yaparım diye tabi burada da batıyoruz

Mitriller +5 ' ekadar ezik busla basılıyor bilginiz olsun geçen denedim bastı bilmiyordum. +5 altını çöpe atmayın.Quest gelince geçen 3 ay sonunda 1 7 çıkarabildim mutluyum