Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Question 5. Karakter yeri

Bilindiği üzere oyunda 5 karakter olmasına rağmen 4 yere sahibiz. Yeni bir karakter yeri açılması gerektiğini düşünüyorum, kurian hariç 4 karaktere de sahibim, 5. yer olsa kurian da kasmayı istiyorum, birçok kişinin 5. karakter yerinin olmasını isteyeceğini düşünüyorum.
    (legal düşüncelerle umarım)
    Bununla ilgili herhangi bir çalışma mevcut mu?

Senior Member
    Anlamsız bir şey .
    1.karakter silme olmaması
    2.Pusda karaktet slotu satılmaması .
    ikiside çok saçma

Karakter silmenin olmasını herkes kadar bende istiyorum, getirmemeleri de kendi ayıpları.
    Pusta satılmaması gerek bence ya zira npoint fiyatları çok yüksek ve zaten hemen hemen her şey oyuncuyu para harcamaya itiyor ve bu çok can sıkıcı bir durum.
    5. yer hakkımızdır diye düşünüyorum sonuçta oyunda 5 karakter var.

Senior Member
    Karakter silme neden yok ben de anlamış değilim. Hem de artık yeşil kutu veren görevler dark fragment veriyor. Suistimal edilebilecek herhangi birşey olduğunu düşünmüyorum. OTP kodu ile karakter silme özelliği gelmedilir.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    5. Karakter slotu şu an için gelmesi mümkün gözükmüyor yapımcı firmanın bu konuda bir çalışması olursa youtube kanalından duyurur büyük ihtimal. Karakter silme belki ilerde gelebilir

Anladım, teşekkür ederim.

eski euko da vardı silip silip yenisi açıyorduk iki hafta geçmesi gerekiyordu yeni açılan karakterin silinmesi için

Senior Member
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    Anlamsız bir şey .
    1.karakter silme olmaması
    2.Pusda karaktet slotu satılmaması .
    ikiside çok saçma
    Vatandaş 5.yer olmalı yazmış, saygısızca başka bir konuya çevirmişsin mevcut konuyu.
    Mevcut konu hakkında yorum yapın ya da baska bir konu açın.
    Böylece mevcut konuyu baltalamamıș olursunuz
    Kesinlikle konu başlığını destekliyoruz, Her karakterde 5. Slot olmalı

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    5. Karakter slotu şu an için gelmesi mümkün gözükmüyor yapımcı firmanın bu konuda bir çalışması olursa youtube kanalından duyurur büyük ihtimal. Karakter silme belki ilerde gelebilir
    "Bu konuda çalışma yok" anlasilabilir bir açıklama ama "mümkün görünmüyor" nasıl bir açıklama anlayamadım.
    3.slot varken 4 yapıldı 5. neden mümkün değil? Ekran, sadece max. 3 defa mı sola ilerleyebiliyor (((:
    Acayip garip bi yorum yapmışsın

Senior Member
    Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Vatandaş 5.yer olmalı yazmış, saygısızca başka bir konuya çevirmişsin mevcut konuyu.
    Mevcut konu hakkında yorum yapın ya da baska bir konu açın.
    Böylece mevcut konuyu baltalamamıș olursunuz
    Kesinlikle konu başlığını destekliyoruz, Her karakterde 5. Slot olmalı
    neyi saptırmısım kardesım .Slot olmasını ısteyen konuya droplarla alakalı yorummu yaptık .Hükümet ekonomisi tartışıyoruz sankı burda .Yorumu beğenmıyorsan beğenmediğin yeri yaz boş boş cvp verme