Results 1 to 10 of 10

Bilgisayarı kasanlar için ntt yapabilir.

Malum oyun dosyaları ile oynamak yasak. Yasak olmasa kendim kaldırıcam ama yasak olduğu için elleyemiyorum. Novalar fps düşürüyor ve çok karışık oluyor o an oyun. Onun yerine Nttgame fx dosyanın içindeki novaları aksiyon anındaki efekleri kaldırsa bunu nttgame kendi yapsa ve oyuncular ile paylaşsa isteyenlerde bunu kullansa iyi olabilir. Öyle bir öneri artık yapar mısınız bilemem

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Dostum böylesine antika oyun motoru ile çalışan bi oyuna istediğin yamayı kur performans alamazsın.

yok ya fxdeki novaları heal efeklerini warrior efecklerini kaldırsak baya faydası olur

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    İleri yaştaki oyuncusu bir hayli fazla olan bir oyunda efekt kapatma/azaltma özelliğinin olmaması bence yanlış bir uygulama. Bazen oyunun amacının hangimizin gözlerinin daha iyi gördüğünü tespit etmek olduğunu düşünmüyor değilim.

oyundaki asiri efektleri kaldirmak isterdim . keske ayari olsa

Senior Member NeverFree's Avatar
    Yeni pc almakla baslayabilirsiniz

Senior Member lGiNl's Avatar
    Quote Originally Posted by NeverFree View Post
    Yeni pc almakla baslayabilirsiniz
    yeni pc daha kötü yapıyor benm p4 işlemcili 2 gb ramlı pc im vardı onda düzgün oynardım yeni pc aldım heryerde kasıyor yeri geliyor bazı durumlarda donuyor maradonu söylemiyorum zaten amd işlemcili almıştım ondan dediler kaldı öyle ASF::FA adamlar kendilerini geliştirmek yerine diğer insanların düzeltmesini istiyor biz oyunu geliştirmiyeceğiz siz işlemcinizi intel alın banane tavrındalar A:FSD:F

Senior Member NeverFree's Avatar
    KO için intel almanız lazım.. Tek çekirdek performansına bakar. i3 10100 & i5 9400f & 10400f li pc kayış gibi oynarsınız Eski amd lere bulasmayın.

Senior Member
    Oyunda öyle aşırı bir efekt yok. Heleki günümüzdeki yeni çıkan oyunları görünce hiç efekt yok diyebiliriz.

Bilgisayarım yeni kasma sorunum yokta işte ben efeklerden kurtulmak istiyorum. Böyle düzenlenemebilir seçeceği gelse iyi olur