Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
    Senior Member
    Farm cz ye tasinmali diyen ezik farmci kovalayanlardir afrikada aslanlarin onune atilan hayvanlar gibi yem oluyorsun basmislar paralari carlara farmer kovaliyorlar sen ezik itemlerlen parti kursan ne olur adamlar icinden gecer yine eslant konusuna katiliyorum mafyalar ele gecirmis farm yapamiyorsun farm belli basli 4 5 slot etrafinda donuyor diger slotlarda farm yapmak imkansiz saate 3 m zor birakiyor asil sorun slotlarin cesitliligi o kadar bos slot varki kesiyim desen boss gibi zor ama 1 m birakmaz saate butun moblara orantili itemler koyarsan herkes kesebilcek birseyler bulabilir htc htb gibi cabuk olen yaratiklar para basarken tw ve tc kessen hicbisey atmaz sacmalik buralarda 1 aydir denemedigim slot kalmadi emek veriyorsun bir bakiyorsun saate kastigin pot filan cik 2 m saka gibi ne ile item alicaz rogue icin ornek veriyim takiydi setdi silahti cz icin maliyeti 20 gb nerden kasican bunu buda orta halli yani oyun tum dunya gibi bir kapitalist sistem olmus parayi ver en iyilere sahip ol ben birakicam oyunu insan stres sahibi oluyor gerek yok

Senior Member
    Ne saçmalıyosunuz siz aarkadaşlar:d bütün farmı czye taşırsanız npt olursunuz konuyu açan arkadasım kaçkere czye çıktın acaba ezik adam isterse 10ptyle kassın orda 1ful wariorla 1dp priest gelcek yere bi tor bi yere vur pakaetsin aynı şekil 1pk charı asas gelicek tek basına heppinizi kesecek okcuları söylemeiyorum bile farmı czye taşıma önerisi vermekten artık vaz geçin bak büyük büyük yazıyorun GENİE kaldırılmalı yada genienin açık oldugu ptye kesinlkle kutu vermemeli bak bakayım ozamn bütün slotlar nasıl boşalıyor bütün slotlarda genieli mageler var amcam almıs 30pc kasıyor. Genie kaldırılsın şu droplarda 3sene önceye geri alnsın herkez emeginle kassın eminm herkez boş yer bulur.