Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Hybrid View

Tek farm yeri cz olmali mi?

Genie çeteleri yüzünden görev bile yapamıyoruz. Yanlış anlamayin eski sunucularda oyun oynuyorum ama eslantta lüferde gördükçe moral bozuluyor.
    Bence çöp slotları bile cz içerisinde olmalı. Şimdi millete yem mi olalım diye dert yananlar olacaktır. Eğer birleşirseniz hiç birşey olmaz arkadaşlar. örnegin farmer çoğu arkadaş buf almak için priest bulundurur partisinde yan yana slotlarda kasarlar ki biri gelirse birbirlerine kaçarlar.
    Cz nin farm yönünden zenginleşmesi diğer bütün haritalardan görev itemi yada pot dışında drop atmaması güzel olurdu.
    Bu düzenlemeyi yaparken görev yaparken pot ve rpr masrafını çikartabilmemiz lazım. Bunu da maden ve görevler ile saglıyabiliriz. maden için önerim 720 hp 1920 mp trade olmayan pot atsin ve çok atsın. günlük 50 50 ve mytril görevleri de yüksek pot versin ve weight sorunu olmasin yer kaplamasın bu potlar. zaten çoğu oyuncu ibex kullanıyor cz de. kendini geliştirmek isteyen insanlara da destek olmak için en azından pota para vermemesi doğru olurdu.

Junior Member
    Çinliler bir keresinde USKO ya başlamışlardı yeminle illallah demişti bizim Türkler. Abi adamlar kalabalık bi kere. Ben açıkcası isterdim oyunun çok uluslu olmasını.

Senior Member
    Kafayı yemişsiniz siz. Yeni oyuna başlayan adam ne yapacak oyunda CZ'dekilere yem mi olacak? Ben farm slotlarının kısıtlanmasından ziyade her haritada arttırılmasından yanayım. Moradonda saatte 2,5m luferde 5m eslant 10m CZ 20m kasılabilmeli. Görevciler için de farklı camplar açılarak bu camplarda genie kullanımı engellenirse ortada hiçbir sorun da kalmaz. Farkında değilsiniz belki ama oyundaki GB azlığından CZ bomboş kalmaya başladı. GB o kadar az ki sadece pot için ayda 100tl den fazla ödemek zorunda kalıyor millet. Droplar çok berbat.

Quote Originally Posted by guubar61 View Post
    Kafayı yemişsiniz siz. Yeni oyuna başlayan adam ne yapacak oyunda CZ'dekilere yem mi olacak? Ben farm slotlarının kısıtlanmasından ziyade her haritada arttırılmasından yanayım. Moradonda saatte 2,5m luferde 5m eslant 10m CZ 20m kasılabilmeli. Görevciler için de farklı camplar açılarak bu camplarda genie kullanımı engellenirse ortada hiçbir sorun da kalmaz. Farkında değilsiniz belki ama oyundaki GB azlığından CZ bomboş kalmaya başladı. GB o kadar az ki sadece pot için ayda 100tl den fazla ödemek zorunda kalıyor millet. Droplar çok berbat.
    dostum 10 numara öneri verdin ayrı camp açılıp genie kullanımı kısıtlansın bende genie ile farm yapıyorum pc başında olmuyorum genelde millet saydırıyor

Quote Originally Posted by guubar61 View Post
    yazdiklarimi tam okumamissiniz. pot parasi ve rpr her sekilde gorev ve maden ile kazanilmali diyorum zaten. Bir diger konu yem olmaktan bahsediyorsunuz kurarsiniz bir clan yanina priest alirsin. kimseye yem olmazsin kesemesende kesilmezsin. ama siz istiyor tek basima milyarlar kazanayim. slotlar benim olsun. dur tahmin edeyim konu basligi disinda hic bir sey okumadin?

Quote Originally Posted by traveller68 View Post
    Çinliler bir keresinde USKO ya başlamışlardı yeminle illallah demişti bizim Türkler. Abi adamlar kalabalık bi kere. Ben açıkcası isterdim oyunun çok uluslu olmasını.
    diez de latin oyuncular var. Adamlarda gozlemledigim birkac seyi anlatayim, bir item aliyorlarsa pazara bakmazlar bir daha hani pahalanmis ucuzlamis umurlarinda degil. 0 pus ile pk atarlar. ne pathos ne valkrye hic birsey almiyorlar. Cok mecbur degillerse sizle partiye bile girmez cogu. felo filan keserlerse kimseye pay vermez pay istemezler. kiyafetleri silahlari reb11 filan degil oyle olsa bile rebit basmiyorlar. ölürlerse prieste kizmazlar heal atmadin diye mageye pm atmazlar niye cekmedin diye. Oyundako kafasi en rahat kitle diyebilirim diez icim.

Junior Member
    Bunun önüne geçebilmek için bence bulunulan slottaki saate göre misal 2 saatte bir drop oranı %50 coin oranı %25 azalıp gelen exp miktarı % 20 artıyor gibi bir sistem olursa aynı şekilde bazı alanlarda da ters orantısı olursa en azından afk farmın önüne geçilip genienin exp için kullanılması teşvik edilmiş olur ve solo oynayan ya da bilgisayar başında oynayanlar içinde daha uygun bir hal alır oyun tabi bu dediğim düşünülerek tartışılarak geliştirilebilir ama oyunu sadece para kazanmak için oynayanlara artık müsade edilmemeli adamlar belirli slotlarda hiç çıkmadan sürekli orada hangi karakterlerini güçlendiriyorlar çok merak etmekteyim ...
    Last edited by DrSam; 01-24-2021 at 03:08 PM. Reason: Düzenleme

Junior Member
    Quote Originally Posted by Vf0rAliveDeatH View Post
    Genie çeteleri yüzünden görev bile yapamıyoruz. Yanlış anlamayin eski sunucularda oyun oynuyorum ama eslantta lüferde gördükçe moral bozuluyor.
    Bence çöp slotları bile cz içerisinde olmalı. Şimdi millete yem mi olalım diye dert yananlar olacaktır. Eğer birleşirseniz hiç birşey olmaz arkadaşlar. örnegin farmer çoğu arkadaş buf almak için priest bulundurur partisinde yan yana slotlarda kasarlar ki biri gelirse birbirlerine kaçarlar.
    Cz nin farm yönünden zenginleşmesi diğer bütün haritalardan görev itemi yada pot dışında drop atmaması güzel olurdu.
    Bu düzenlemeyi yaparken görev yaparken pot ve rpr masrafını çikartabilmemiz lazım. Bunu da maden ve görevler ile saglıyabiliriz. maden için önerim 720 hp 1920 mp trade olmayan pot atsin ve çok atsın. günlük 50 50 ve mytril görevleri de yüksek pot versin ve weight sorunu olmasin yer kaplamasın bu potlar. zaten çoğu oyuncu ibex kullanıyor cz de. kendini geliştirmek isteyen insanlara da destek olmak için en azından pota para vermemesi doğru olurdu.
    oyundaki dropları 12 ekim 2017 tarihine geri alsalar (her slottan para kasabiliyordun) o zaman o dediğin çetelerin işi biter.oyunu sadece oyun olarak görenler oynar...

Quote Originally Posted by CooperIV View Post
    oyundaki dropları 12 ekim 2017 tarihine geri alsalar (her slottan para kasabiliyordun) o zaman o dediğin çetelerin işi biter.oyunu sadece oyun olarak görenler oynar...
    Yoo. O çeteler birkaç bilgisayar daha alıp o slotlara da magelerini sıralarlar. Zaten ntt ağzını açmıyor

Junior Member
    Farm Ronakland bolgesine taşinmali eslant gorew yapmak imkansiz hale gelmiş Exp kasmaya kalksan slotlar kapanmiş harici ücret verip kasilabilir oyun ne hale gelmiş çözüm bekliyoruz