Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32
    Sevgili moderatör, bu tür kurallar tamamen NTT yönetiminde. Mesela Luringten bahsedelim. Lure NTT'den sonra yasaklanan bir şey oldu. Şu an Lure yapana MGame değil, NTT ceza veriyor. Coin farmı ilk başta legaldi, Khenarth yasak deyince yasaklandı. Zaten şirket genelinde kolektif bir karar alma yapısı yok. Khenarth yasaları var. Diğer tüm yöneticiler Khenarth'ın sözcüsü durumunda. O ne derse o oluyor. Çok mu zor ban politikasına " Slotlarda çeteleşme, oyunun düzenini bozma" maddesini eklemek? Neden eklenmiyor? Bir de adamlara ödül verir gibi genieyi hızlandıran sizlersiniz. Hatta sadece magelerin geniesini hızlandıran sizlersiniz. Allah aşkına magelerin bu çöp slotları haricinde genie çalıştırdığı neresi var? Krowaz haritası falan tamamen istisna bir durum. Yani oyunda hiçbir problem yokmuş gibi durup dururken magelerin geniesi neden hızlandı? Şu sorunun cevabını aşırı merak ediyorum, bu genie olayını NTT mii talep etti, MGame mi kafasına göre getirdi ? Kore'de genie yok demişti bir arkadaşımız. Demek ki genie olayı tamamen yayıncıyla ilgili. Neden bu kadar düşkünsünüz bu eslant çöpçülerine ? Bakın ithamda bulunmuyorum ama insanın kafasında paranoyalar oluşuyor. " Ulan acaba gm ekibi de mi bu işin içinde? Akarı yok kokarı yok. " diyor insan. Aylardır forumda bu konudan rahatsız yüzlerce insan var. En basitinden dil filtresi bile 5 sene sonunda iyileşmeye başladı. Oyunu oynayan kitlenin zaten yaş ortalaması 25-50 arasında. Bu çetelerin temizlendiğini torunlar görür bu hızla ilerlerseniz. Aylardır oyundaki yığılmayı çözümleyemediniz. Yeni sunucuları büyütmek adına defalarca etkinlik yaptınız özellikle vega'ya. Çok mu zor şu sunucunun kapasitesini arttırmak ? Çok mu zor 3. bir kanalı açmayı talep etmek ? Gerek discord, gerek forum, herkes bu durumdan şikayetçi. Ya draki kapasitesini 2 katına çıkarmanın oyuna ne gibi bir zararı olabilir bunu merak ediyorum. Neden her gün 100-120 arasında sıra bekliyoruz biz ? Bi de ağlayan çcuklara emzik verir gibi 2 saatliğine bi üçüncü sunucu koymuşsunuz, girin kendiniz oynayın orada. Neden o kanallar süreli ? Oyuna coin girişini engellemek içinse, önce eslant haritasını bi düzeltin.
    Last edited by BurunsuzDarthVader; 01-23-2021 at 11:26 PM.

Junior Member
    Boşuna kendimizi yoruyoruz. Her türlü kendi bildiklerini okuyacaklar. Bu kadar uzun yazmana gerek yoktu dostum..

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Para kazandırıyor o zaman esneklik gösterebiliriz ya da görmemezlikten gelebiliriz gibi bir durum söz konusu değildir.
    birşey sorabilirmiyim. yukarda dediğinize göre kural dışı davranışlarda görmezden gelinecek bir durum söz konusu olamıyor. çok güzel. peki yayıncı olup macro kullanan arkadaşlar ceza aldıktan sonrada hala macro kullanıyorlar. yayınlarına da devam ediyorlar. (asasin minor makrosundan bahsediyorum ) bu arkadaşlar güzel reklam yapıyorlar. oyuna oyuncu çekiyorlar eyvallah. hatta oyun içi eşya satan gb satan sitelerinde çok güzel reklamlarını yapıyorlar. ama bu adamlar 1 seferlik ceza alıp sonra kaldıkları yerden devam ediyorlar. onlara bakıp macro kullananlara da aynı iltimas geçiliyor mu acaba ? yoksa politika şu mu. sende yayın aç 1 sefer ceza alırsın ama kaldığın yerden sonra devam edersin bu mu dur durum acaba ?

Junior Member
    Öncelikle merhaba, bende yaklaşık 3 aydır cash almıyorum. Size sormak istediğim bir konu var makro kullanan biri direk banlanırken,(banlanmalı) gb satan kişi veya alan kişiler banlanıyor mu veya cezası nedir ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Balerrion16 View Post
    Öncelikle merhaba, bende yaklaşık 3 aydır cash almıyorum. Size sormak istediğim bir konu var makro kullanan biri direk banlanırken,(banlanmalı) gb satan kişi veya alan kişiler banlanıyor mu veya cezası nedir ?
    Makro kullanan banlanıyor mu? Aksine kendisini şikayet eden kişiyle dalga geçiyor olur mu öyle şey.. Bakınız bir günümü macroculara ayırdım yüzü ayrı yere bakıyor oku başka yere atıyor. Bunun gibi onlarca örnek sonuç ne mi? Uğraşmaya değmez. Bir düzen tutturmuşlar gidiyorlar.
    Az önce konu açtım anında kapatılmış küfür yok bişey yok öneri diyorum eslant emc lufer de ki farm slotlarını cz ye alsak daha iyi olur görev yaptırmıyorlar diyorum konu direk siliniyor. Benimde aklıma gelmiyor değil oyun yöneticilerinin bu işten karı mı var acaba diye.
    Last edited by xMakhWelo; 01-24-2021 at 01:14 PM.

Moderator xMakhWelo's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by traveller68 View Post
    Makro kullanan banlanıyor mu? Aksine kendisini şikayet eden kişiyle dalga geçiyor olur mu öyle şey.. Bakınız bir günümü macroculara ayırdım yüzü ayrı yere bakıyor oku başka yere atıyor. Bunun gibi onlarca örnek sonuç ne mi? Uğraşmaya değmez. Bir düzen tutturmuşlar gidiyorlar.
    Az önce konu açtım anında kapatılmış küfür yok bişey yok öneri diyorum eslant emc lufer de ki farm slotlarını cz ye alsak daha iyi olur görev yaptırmıyorlar diyorum konu direk siliniyor. Benimde aklıma gelmiyor değil oyun yöneticilerinin bu işten karı mı var acaba diye.
    Selam.

Öncelikle herkese açık alanlarda nick paylaşımı yapmak yasaktır. Bu şekilde ekran görüntüleri paylaşmayın lütfen.

Az önce açmış olduğunuz konu silinmedi, daha önceden açılmış olan aynı içerikli bir konuya yönlendirme yapıldı. Aşağıda ki bağlantı üzerinden mevut konunuza bakabilirsiniz.

Mevcut Konu

Ek olarak, bir mesajınızda 4 adet farklı forum kuralları ihlalinde bulunuyorsunuz. Lütfen forum kurallarına uymaya özen gösterelim.

Forum Kuralları
    NTTGame Portal - https://www.nttgame.com
    Knight Online - https://www.nttgame.com/knight
    ICS - OTP - https://otp.nttgame.com/
    Destek Bölümü - https://support.nttgame.com/
    Resmi Twitch Kanalı - https://www.twitch.tv/nttgame
    Resmi YouTube Kanalı - https://nttga.me/koyoutube
    Davranış Kuralları - https://nttga.me/davraniskurallari
    Raporlama Sistemi ve S.S.S https://nttga.me/cheat-report-rehber
    Alternatif Client KnightOnlineSetup2511

Junior Member
    Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post
    Selam.

Öncelikle herkese açık alanlarda nick paylaşımı yapmak yasaktır. Bu şekilde ekran görüntüleri paylaşmayın lütfen.

Az önce açmış olduğunuz konu kapatılmadı, daha önceden açılmış olan aynı içerikli bir konuya yönlendirme yapıldı. Aşağıda ki bağlantı üzerinden mevut konunuza bakabilirsiniz.

Mevcut Konu

Ek olarak, bir mesajınızda 4 adet farklı forum kuralları ihlalinde bulunuyorsunuz. Lütfen forum kurallarına uymaya özen gösterelim.

Forum Kuralları
    Neredeyim ben? Kuzey Kore mi? Forumda eleştiri yapmadığımız sürece özgürüz sanırım.

Yine cevapsız kalan sorular.......................

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ticari firmalar para kazanmak için kendi kurallarını ihlal etmezler. Eğer yazdığınız gibi düz mantıkla amaç direkt olarak fazla para kazanmak olsaydı ne Undy Sc ne de Red Pot gibi çok satılan ürünler kaldırılırdı. Oyundaki hiçbir üye oyun kurallarını ihlal etmediği sürece ceza almaz. Ban politikası uygulanırken kullanıcının hesap ve ödeme geçmişi kontrol edilmez. Para kazandırıyor o zaman esneklik gösterebiliriz ya da görmemezlikten gelebiliriz gibi bir durum söz konusu değildir.

Forumda yorum yaparken lütfen itham ve iftira grubuna girecek yazışmalardan uzak durunuz. Firma itibarını kötüleyen, iftira atan ya da ithamda bulunan kullanıcılara tolerans göstermiyoruz. Lütfen yorum yaparken daha dikkatli olunuz ve öğrenmek istediğiniz konuları lütfen önce bizlere sorunuz.
    Undy sc kaldırıldı pklarda insanlar ölmüyordu , red pot kaldırdın blue pot neden kaldırmadın red almıyorsa adam blue alıp basıyor zaten Undy sc çekemiyen 2 k sc alıp basıyor sein burda kar politikan değişmediki 5 liraya mercedesle taşıyordun yolcuyu 5 liraya reno ile taşıyorsun Oyunu oynamak için gerçekten yüklü gelir lazım normal insanın çalışıp akşamlar pk atması için aylık gider 750-1.000 tl arası minimum şuanda bir kitle var onlar gidene kadar böyle devam eder sonrası Allah kerim. ( Not: Bende 2012 soyulup bırakmıştım sırf güvenlik için başlamamıştım güvenlik k0sp vs. güvenilirlik var ama paradan ötürü user yok olmayacakta)

Quote Originally Posted by 4TimE View Post
    Undy sc kaldırıldı pklarda insanlar ölmüyordu , red pot kaldırdın blue pot neden kaldırmadın red almıyorsa adam blue alıp basıyor zaten Undy sc çekemiyen 2 k sc alıp basıyor sein burda kar politikan değişmediki 5 liraya mercedesle taşıyordun yolcuyu 5 liraya reno ile taşıyorsun Oyunu oynamak için gerçekten yüklü gelir lazım normal insanın çalışıp akşamlar pk atması için aylık gider 750-1.000 tl arası minimum şuanda bir kitle var onlar gidene kadar böyle devam eder sonrası Allah kerim. ( Not: Bende 2012 soyulup bırakmıştım sırf güvenlik için başlamamıştım güvenlik k0sp vs. güvenilirlik var ama paradan ötürü user yok olmayacakta)
    Oyuncuları hızla kaybetmeye başladı bile. Suç tamamen NTT'nindir. Yapımcı firmaya bu konulardan bahsetmiyor bile. Aksine ödül verir gibi genienin ( sadece mageler için ) hızlandırmasını talep ediyor !