Results 1 to 2 of 2

Thread: Raporlama

Junior Member

Raporlama

Herkese merhaba, Vega serverında aktif olarak pazar yapmaktayım. Pazarın her yerinde 3 4 tane clan 30 40 char ile pazar yapıyor, her clan 1'er kişiye ait olmak üzere. Ve aynı itemleri alıp sattığımızda olaylar şöyle devam ediyor. İlk bir chardan pm geliyor "x x x itemlerini alma", "x x x itemlerini bu sv de ben alır ben satarım", "sana bu itemi sattırmam", alma dediysek almayacaksın", "25 30 char ekmek yiyor bu işten" v.s

Sonrasında alıp satmaya devam edeceğimizi söylediğimizde ise işin rengi aşağıdaki ksc de olduğu şekle dönüyor. Arakdaşlar ne yapalım şimdi bir oyun için katil mi olalım, mahkemelik mi olalım?

Bu oyunda bir şeyleri düzeltmeniz için ne yapmamız gerekiyor? Adamın 25 30 tane charı var ve hepsinden sırayla bu şekilde küfür ediyor. Ne yapayım 30 40 tane char açıp sıradan herkese ana avrat dümdüz mü gideyim? Artık bu konuya bir çözüm istiyoruz, chat ban istemiyoruz! Adamın zaten 30 40 tane charı var! Her gün birisinden küfür etse 3 güne chat banları açılıyor! Adam alenen beni charlarından tehdit ediyor, üzerine pazar kuracağım, pazarını tutacağım diye! Bir yetkiliden çözüm bekliyorum!
    Last edited by DonJose; 01-23-2021 at 11:03 AM. Reason: Nick bilgisi içeren KSC

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, Cheat Reports konularının forumun herkese açık bölümlerinde paylaşımı yasaktır.

Oyun kurallarına uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne bildirebilir, bildirimlerinizin geçerli olması için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.

Ayrıca küfürler için gerekli suç duyurusunda da bulunabilirsiniz.