Results 1 to 9 of 9

Thread: Mute Hk.

Mute Hk.

Bak kafami duvarlara vurucam allah carpsin bak p c yi kiricam en son bu oyuna girmicem yahu maradonda chat blco kyiyorum 4*5 tane yazi yaziyorum chat blcok ya bune ya bakin allah için bakin peygamber aşkina sunu düzeldin terledim bak soguk soguk lütfn of ya

Senior Member angelorock's Avatar
    Sizi bilmemde bazıları chat banı hak ediyor insanlara sabahtan akşama kadar aynı yazıyı geçmek suretiyle hipnoz bir matrixte yaşatıyor
    Bir çok insan düşündüğünü sanır, aslında yaptıkları sadece önyargılarını yeniden düzenlemektir.
    William JAMES

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Dostum önceliğinde sakin olmalısın bu bir oyun ..

Bahsettiğin olay el alışkanlığı ile ilgili, elin öyle bir senkron tutturuyor'ki bir süre sonra mute yemeden yazı yazabiliyorsun yada Ctrl + V yapabiliyorsun .Biraz stresli olacak senin için fakat alışman gerekli .

Senior Member
    Quote Originally Posted by asdd222 View Post
    Bak kafami duvarlara vurucam allah carpsin bak p c yi kiricam en son bu oyuna girmicem yahu maradonda chat blco kyiyorum 4*5 tane yazi yaziyorum chat blcok ya bune ya bakin allah için bakin peygamber aşkina sunu düzeldin terledim bak soguk soguk lütfn of ya
    4 5 tane yazma o zaman

elimi biliyorum "" tusuna basıp en fazla 5-6 kere yazı geçirdim ondan sonra pm attım birine s.a yazdım baktım 60 dakka mute yeter ama kimseeye küfür etmiyruz kardesim spamda yapmıyoruz cok sacma sakin falan olamam mecbur degilimö böyle muteli gezmeye ya biz konusamıcazmı ? rahatrahatcok sccma kafayı yicem akafayı yicem

her yazı yazışımızda acaba mute yicekmiyim die korkuylamı yazı yazıcaz lütfen baska bir çözüm olmadı şikayetçiyim

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Flood yapmazsanız bu durum ile karşılaşmazsınız.

Senior Member
    Adamlar 7/24 makineli tufek gibi flood yapıyor ne chat ban yiyorlar ne bir şey.Adama pm atıyorsun adam pm ye bile bakmıyor pc basında degıl altan habire yazıyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    Adamlar 7/24 makineli tufek gibi flood yapıyor ne chat ban yiyorlar ne bir şey.Adama pm atıyorsun adam pm ye bile bakmıyor pc basında degıl altan habire yazıyor
    çünkü koxp kullanıyolar ve kullandıkları koxplarda chat blok özelliğini pasif ediyolar. oyun içi sağa sola dilediği gibi teleport olabilen adamlar basit bi chat bloku mu engelleyemeyecek. biz üst üste 5 mesaj atsak 1 saat chat ban yiyoruz bu adamlar 24 saat flood atıyor hiç bi halt olmuyor adamlara.