Results 1 to 6 of 6

Thread: Raporlama hk.

Junior Member

Raporlama hk.

altar marco kullanıyor..ayni genie yi kullanıyoruz 1 tane kuti alamıyorum daha el kalkmadan eleman moob kesiyor..altar
    Last edited by NightOwl; 01-22-2021 at 11:28 PM.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Forum içi CR bildirimi yapamıyorsun dostum, PM bildirerek konu açman malesef yasak. Konunu düzenlemeni tavsiye ederim aksi halde ceza alabilirsin. Kanıtlarınla birlikte CR bildirimi oluşturursan gerekli işlemler sağlanacaktır.

Junior Member
    Neyini ce atmam gerekiyor burdan.yetkililer okumuyormu 5 dk gelip baksalar ya adamı to etsinler izlesinler zaten çıkar meydana

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Forum içi CR bildirimi yapamıyorsun dostum, PM bildirerek konu açman malesef yasak. Konunu düzenlemeni tavsiye ederim aksi halde ceza alabilirsin. Kanıtlarınla birlikte CR bildirimi oluşturursan gerekli işlemler sağlanacaktır.
    Teşekkürler.

Bildirimlerinizi geçerli kanıtlar ile birlikte Cheat Reports bölümüne iletmeniz gerekmektedir. Bildirim hakkında detaylı bilgi almak için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.

*Makro bildirimlerinizi geçerli bir videolu kanıt ile yapmanız gerekmektedir.

İyi forumlar.

Junior Member
    Neyse kolay gelsin size iyi geceler

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by Skarf View Post
    Neyini ce atmam gerekiyor burdan.yetkililer okumuyormu 5 dk gelip baksalar ya adamı to etsinler izlesinler zaten çıkar meydana
    Şöyle açıklayayım resmi bir kurumdan bir şey isteyeceğin zaman kapısına gelip dışardan bağırarak istekte bulunamazsın, önce kapıdan içeri girmeli dilekçe yazmalı daha sonra dilekçenin işleme alınma sırasını beklemelisin dostum. Bu örnek forum ve CR biriminin tamamen farklı birimler olduğuna işarettir.