Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Inappropriate Nickname

SERVER :ALTAR

NİCK: Neverletyougo67

Oyuna girişte bu hatayı alıyorum incelediğimde uygunsuz nick diyor fakat oyunun izni haricinde bir nick açma şansımız yok ticket attım 3 gündür cvp yok böyle birşey varsa hesaplar silinir içindeki itemler bankaya koyulur düzgün nickli çarla devam edilir.Sizden ricam yardımcı olmanız..

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Bilet gönderdiyseniz gelecek yanıtı beklemeniz gerekiyor. Forum üzerinden hesap desteği alamazsınız. Ayrıca müşteri hizmetleri hafta sonu çalışmıyor. Bu süreçte yeni bir bilet oluşturmayın ve biletinizi güncellemeyin.

Junior Member
    Yan Çarlarim asasgeldİs*****k sev****a nİckler bÖyle fakat olay Şu sonuÇta nttgame uygun gÖrdĞÜ Şekİlde nİckler onaylaniyor..İtemlerİ bankaya atip varsa sorun sİlsİnler Önemlİ deĞİl...
    Last edited by DonJose; 01-23-2021 at 03:32 PM.

İki uygunsuz nicke de NCS atman için belirli bir süre açıyorlar eğer atmazsan yine ban

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by deli6761 View Post
    Yan Çarlarim asasgeldİs*****k sev****a nİckler bÖyle fakat olay Şu sonuÇta nttgame uygun gÖrdĞÜ Şekİlde nİckler onaylaniyor..İtemlerİ bankaya atip varsa sorun sİlsİnler Önemlİ deĞİl...
    Selam,

Müşteri hizmetleri NCS şartı ile hesabınızı aktif edeceğini belirtir ise iletilen adımları uygulamanızın ardından biletinize şartları kabul ettiğinize dair yanıt vermeniz gerekiyor. Hesabınız aktif edildiğinde takas vb. durumlara kapalı olarak aktif edilmektedir. Belirtilen süre zarfında size iletilen karakterleriniz için PUS üzerinde bulunan NCS eşyasını kullanmanız gerekmektedir. Bahsettiğiniz şekilde "eşyaları bankaya koyma ve karakteri silme" tarzında bir durum bulunmuyor, bilginize.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TGQ
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Müşteri hizmetleri NCS şartı ile hesabınızı aktif edeceğini belirtir ise iletilen adımları uygulamanızın ardından biletinize şartları kabul ettiğinize dair yanıt vermeniz gerekiyor. Hesabınız aktif edildiğinde takas vb. durumlara kapalı olarak aktif edilmektedir. Belirtilen süre zarfında size iletilen karakterleriniz için PUS üzerinde bulunan NCS eşyasını kullanmanız gerekmektedir. Bahsettiğiniz şekilde "eşyaları bankaya koyma ve karakteri silme" tarzında bir durum bulunmuyor, bilginize.
    Hayatımda duyduğum en garip yaptırım, belki kendisi bu isme ncs atmayı uygun görmüyor onun için önemsiz bir hesap neden zoraki ncs almak durumunda ? itemlerini alması için 3 günlük süre verdikten sonra hesabı kapatılabilir. Kendiside tam olarak bunu istiyor.

Quote Originally Posted by SchweppeS_Mandarin View Post
    Hayatımda duyduğum en garip yaptırım, belki kendisi bu isme ncs atmayı uygun görmüyor onun için önemsiz bir hesap neden zoraki ncs almak durumunda ? itemlerini alması için 3 günlük süre verdikten sonra hesabı kapatılabilir. Kendiside tam olarak bunu istiyor.
    Oyuncular olarak kurallara uygun karakter adları seçmemiz gerekiyor. Oyuncunun NCS atmayı uygun görmüyor olması yapılan kural ihlalini değiştirmez. Kurallar ve kural ihlalleri karşısında uygulanacak cezai işlemler bellidir. Bu durum Davranış Kuralları'nda açık bir şekilde belirtilmiştir, incelemenizi tavsiye ederim.

Ek olarak "müşteri hizmetleri NCS şartı ile hesabınızı aktif edeceğini belirtir ise" diye belirttiğimi yukarıdaki yazımda tekrar görebilirsiniz. Hesabın tekrar aktif edilmemesi kararı da verilebilir, bilginize.

Junior Member
    Benim anlamadığım olay şu kafanızı ağrıtıyorum kusura bakmayın öncelikle 2 hesapta önemsiz lwli düşük çarlar ben bu çarlara yalandan neden ncs ayatım oyuna 11 milyara yakın para harcmışım diyorum ki itemleri uygun olan nicke koysunlar diğerleri silsinler böyle saçma birşey yok hem küfür içerikli engellemek için özür diliyerek söylüyorum..
    Last edited by NightOwl; 01-23-2021 at 07:11 PM.

Quote Originally Posted by deli6761 View Post
    Benim anlamadığım olay şu kafanızı ağrıtıyorum kusura bakmayın öncelikle 2 hesapta önemsiz lwli düşük çarlar ben bu çarlara yalandan neden ncs ayatım oyuna 11 milyara yakın para harcmışım diyorum ki itemleri uygun olan nicke koysunlar diğerleri silsinler böyle saçma birşey yok hem küfür içerikli engellemek için özür diliyerek söylüyorum..
    Süreci biletiniz üzerinden devam ettirebilirsiniz. Konuya gerekli bilgilendirme yapılmış ve yoruma kapatılmıştır.

İyi forumlar.