Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Eslant Görevleri

Kolay gelsin ya çok merak ediyorum ne zaman bunlara dur denilecek ya görev yapalım diyoruz yapma şansımız 0. Chat yapalım diyoruz mümkünatı yok ki yapalım ne yani görevleri mi bırakalım ya bir chat görevi yapcam o ejderi kesmek için tüm sw ler tüm campları gezdim ama hiç bir şekilde yapamadım ne yani şimdi o görevi bırakayım mı yeter ya artık en azından şu ejderin içinden çıkan coinsi düşürün
    Last edited by DonJose; 01-22-2021 at 11:07 PM.

Junior Member
    Kırmızı ejderde ki coin işi saçmalık resmen magelerin ekmeğine yağ sürüyor adamlar nightmare keserken red dragonu'da farmlıyorlar üstüne parti de kaç kişi var o kadar coin veriyor. Eslant resmen mage partilerin gb kasması için tasarlanmış.

Junior Member
    Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Son çare moblara son vuruş yaparak görev yapmak
    Kanka ejdere son vurus yapmakta birşeyi değiştirmiyor bak mesela o görevi yapabilmek için sağlam birine 5 m para verdim halbuki o coins o moobtan çıkmasa benim 5 m param bende kalacak

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by CaqLayaNs21 View Post
    Kanka ejdere son vurus yapmakta birşeyi değiştirmiyor bak mesela o görevi yapabilmek için sağlam birine 5 m para verdim halbuki o coins o moobtan çıkmasa benim 5 m param bende kalacak
    Haklısın dostum spotlar tekele düştüğü için bu durum yaşanıyor, düşüncem her sw timed açılmasından yana coins ve exp dropu olmadan sadece görev bazlı sw olursa pek çok kişinin işine yarayacaktır.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Lütfen aşağıdaki mevcut konudan devam edelim.

eslant görev slotları HK.

Anlayışınız için teşekkürler.