Results 1 to 2 of 2

Exclamation Manticore slotu hk.

Merhaba
    Daha önce açılan manticore konularını görüyorum ancak detaylı bilgi verilmemiş ya da hiç düzeltme görünmüyor.Herkesin ortak fikri problemin ordaki kişilerin genie kullanıp slotu tutması değil.Bu kişiler hile kullanıyor.Şu postu açıp okuyup oyuna girip bi 10 dk slota bakıcak GM bunu çok net anlayabilir.Özellikle d1 de 2 çarı detaylı takip ettim.Karakterler sundries ve dönüşünde hep aynı noktalardan koşup slota gelip belli sürede genie açıyor.Bunu anlamak ya da kontrol etmek değil.Adamlar pişkin pişkin ben 9 aydır burdayım kimse benden slotu alamaz diyor.Oyuna meydan okuyor.Bir karakterin 24 saat aynı slotta kalması nasıl mümkün olabilir sayın oyun yöneticileri.Biraz şu forumda yazılanları okuyup dikkate alsanız ne güzel olur.Bu adamlar mafya gibi hilesini açıp çarı bırakıp gidiyolar.Karakterler çantasını doldurup gidip satıp otomatik geri geliyor.Daha kaç konu açılması lazım sizin dikkatinizi çekebilmek için.
    Umarım bir sonuca ulaşır artık bu durum.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Bahsi geçen kişileri genel tartışma bölümü yerine cr'ye bildirirseniz gerekli incelemeler yapılır ve illegal bir bulguya rastlanırsa ceza verilir.

Cheat Reports

Raporlama Sistemi (Cheat Reports) - Güncellendi