Results 1 to 4 of 4

Angry Oyun ve CR politikası

Adam açıkca benim sahsıma aileme küfür etmiş konusmanın tamamını atmalısınız diye cevap geliyor.Siz şaşırdınız mı ?? Küfürü hangi olay haklı çıkarır soruyorum size...
    Last edited by KKOOMMUUTTAANNN; 01-22-2021 at 02:29 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    yoo gayet doğru söylemişler. bana da altarda senin nickinin kopyası bi eleman yayınımda ben koxperım diye gelip sonra oyun içinden de sövüyordu mesela. ben adama küfürle yanıt versem oyunda adam direkt benim küfrü ss leyip atsa ben mi ceza yicem?

muhtemelen o da sendin zaten. forumda da trollük yayınlarda da oyunda da. millete sayın sövün adam karşılık verince ceza verdirtmeye uğraşın. yazıların tümü istendiğinde de zırlayın. ne güzel istanbul be. asıl oyunun senin oyun içi nickini öğrenip seni patlatması lazım ya neyse.

Quote Originally Posted by l3i_NMpwPlG6 View Post
    yoo gayet doğru söylemişler. bana da altarda senin nickinin kopyası bi eleman yayınımda ben koxperım diye gelip sonra oyun içinden de sövüyordu mesela. ben adama küfürle yanıt versem oyunda adam direkt benim küfrü ss leyip atsa ben mi ceza yicem?

muhtemelen o da sendin zaten. forumda da trollük yayınlarda da oyunda da. millete sayın sövün adam karşılık verince ceza verdirtmeye uğraşın. yazıların tümü istendiğinde de zırlayın. ne güzel istanbul be. asıl oyunun senin oyun içi nickini öğrenip seni patlatması lazım ya neyse.
    Ne alakası var ben küfür ediyosam sende ss alıp atıcaksın. Nasıl cesaret edıp kıskırtıyımda kendım kufur yıyım akıl sağlığım yerinde merak etme. Ayrıca uslübuna dikkat et seviyeni belli etme. Yayıncıymış yesinler yayınını yayıncı olduğunu belli edip prim kasma yeri değil burası.
    Last edited by KKOOMMUUTTAANNN; 01-22-2021 at 02:35 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Selam,

Oyun kuralları ve CR raporlarının değerlendirme şartları forumda konular halinde bulunuyor. Bu konuları incelerseniz sorun yaşamadan rapor oluşturabilirsiniz. Bu kurallar bugün konmadı. Çok uzun süredir var ve herkes için aynı şekilde uygulanıyor. Yani bir kıtayı ilk defa keşfediyor gibi tepki vermeniz biraz anlamsız oluyor.

Açtığınız ve yorum yaptığınız konularda saldırgan bir üslup kullandığınızı görüyorum. Bu üslupla devam etmeniz halinde forum hesabınız için işlem yapılacaktır. Konunuz yoruma kapatılmıştır, iyi forumlar.