Results 1 to 9 of 9

daha çok dark mytril fragment

merhaba oyunda tek gorevle item dizme sansimiz dark mytril gorevleridir.
    grell ve draki yesil kutu odulleri yerini dark mytrilr birakti ve bu durum beni memnun etti.
    onerim draki 3 kere bitirince 1 adet dark mytril versin ve cz de 15 kill green mytril gorevinde dark mytril olarak guncellensin boylece her gun 1 adet esya kazanma deneme basma sansimiz olur.

Senior Member
    Draki ödülleri veya draki son yaratık görevi gibi günlük ama zor olan bir görev güzel olur.

Senior Member
    önce verdiği ödüllere veya sayılarına bir düzenleme gelsin de

Senior Member
    kesinlikle dark mytiral taşı görevleri artmalı

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Günlük değilde 1 kereliğine taş veren farklı gorevler eklenmeli hem sol ohemde party ile yapıla bilen emc eslant ve solo dungeonlar gibi.
    Örnek olarak emcde 50 adet troll warrior , giant golem , raven harpy , apostle eslantta kombolu görevler 1 adet dread mare 10 adet dark mare ,50 titan 50 dark stone , 50 balrog 50 boro , 50 aof 50 aoc , 50 cw 50 fc , 50 paramun 50 brahman ve bir adet chat görevi ile toplan 10 fragmente tamamlanacak şekilde gorevler olarabilir.
    Last edited by gurki; 01-22-2021 at 04:06 PM.

ben solo gorevlerden yanayim dark mare filan parti bulmak sikinti olur

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Bu görevi +1,+3,+5,+7 sistemi geldikten sonra düzenli yapan biri olarak 5 tane +8 bastım ki +7 gelmediğinde +5leri dahi çöpe atan biriyim. Eski serverlarda bu görev eski haline getirilse yada yeni serverlardaki gibi CZ'de yapılsa çok daha güzel olur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Bu görevi +1,+3,+5,+7 sistemi geldikten sonra düzenli yapan biri olarak 5 tane +8 bastım ki +7 gelmediğinde +5leri dahi çöpe atan biriyim. Eski serverlarda bu görev eski haline getirilse yada yeni serverlardaki gibi CZ'de yapılsa çok daha güzel olur.
    Eski sw deki görevin cz ye mi taşınmasını ıstıyorsun sen ciddi ciddi Helal olsun