Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Kalkan Önerisi ?

Merhaba destan servarinde oynamaktayım 3,5 gb param açıkçası, cc priestim. Normalde Gab's Adamant almak gerekiyor ama o 12,5gb civarı. bütçe şuan bu sizce cz char için hangisi mantıklı Gab's Blessing +7 mi yoksa dread shield +8 mi ikiside aynı fiyat önerileriniz benim için değerlidir.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    ds +8 iyidir, yanına bide holy animor ekle, uzun süre götürür seni.

Cool

Quote Originally Posted by sakr333 View Post
    Merhaba destan servarinde oynamaktayım 3,5 gb param açıkçası, cc priestim. Normalde Gab's Adamant almak gerekiyor ama o 12,5gb civarı. bütçe şuan bu sizce cz char için hangisi mantıklı Gab's Blessing +7 mi yoksa dread shield +8 mi ikiside aynı fiyat önerileriniz benim için değerlidir.
    Bence gabs +7 almalısın 100 def oynuyor ama anti def daha onemlı sword ve clup antisi ds de yok cz warrior ağırlıklı pk dönüyor benim tercihim. ds 15 dagger - 25 ax ve spear war 7 gabs da 25 dagger 30'ar anti war hespinden daha mantıklı olacaktır.

Notemec denemesi yapmadım ama şuda bir gerçek gabs ile gördülermi cz de gözleri şunu aradan hemen çıkaralım demiyecekler esktra anti

Senior Member
    çok teşekkürler arkadaşlar kararımı Gab Bless yönünde verdim

fiyati ne bilmiyorum ama kesinlikle adaga almani oneririm. anti degerleri gab dan yuksek defansi da 100 fazla . iron set 0 ile birlokte taksan cok faydasini gorursun. misal diezde priestlerin cogu gab yanina adaga tasiyor.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Adamant alana kadar bleesing alman bence daha doğru olur. Diğer türlü ds ile çok rahat tutulursun.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vf0rAliveDeatH View Post
    fiyati ne bilmiyorum ama kesinlikle adaga almani oneririm. anti degerleri gab dan yuksek defansi da 100 fazla . iron set 0 ile birlokte taksan cok faydasini gorursun. misal diezde priestlerin cogu gab yanina adaga tasiyor.
    adaga +7 7,5gb hocam. ds +8 340m civarı gab bless +7 340 350 civarı.. adamant +7 12gb civarı bütçe gab bless e yetti onu tercih ettim şimdilik