Results 1 to 2 of 2

Angry Mage farmcılar yüzünden oyun oynamak imkansız hale geldi!

Merhaba,

Kaç gündür basit bir chat görevinde takılı kaldim artık iyice sinirimi bozmaya başladı. Bu postu sabahın saat 4:09 unda yazmaktayim.

Kaç gündür fierce red dragon görevini yapmaya çalışıyorum. Ancak mage farmcılar yüzünden bir türlü yapamıyorum.

Önce s1 e girdim. c1 deki ve c2 deki slotlar dolu. Sonra s2 ye girdim aynı şekilde c1 ve c2 slotları dolu. Sonra s3 e girdim yine aynı şekilde.

Nerede farm yapılabilecek slot varsa 7/24 dolu. Eslant kelimenin tam anlamı ile farmcı mageler ile dolmuş vaziyette ve görev yapıp oyunun keyfini çıkartmak isteyen benim gibiler ise hiçbir şekilde hiçbir slota adım bile atamıyor.

Bakınız bu olay sadece fierce red dragonda degil, centour slotunda, tüm half troll slotlarında, satiros slotlarında ve golem slotlarında geçerli. Tüm serverların ve camp 1 veya 2 fark etmeksizin doldurmuş vaziyetteler.

Eğer oyun bu şekilde devam ederse ben bırakırım. Lütfen düzeltilsin bu manyaklık.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bu durum için açılan mevcut bir konu mevcut, lütfen daha sağlıklı bir forum ortamı için görüşlerimizi aşağıdaki konudan devam ettirelim.

eslant görev slotları HK.

Anlayışın için teşekkürler.