Results 1 to 7 of 7
    Member
    Nickname
    MaRqueS
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Saatte bir kod uyarısı

Saatte bir kod geliyor ve o kodu girmemiz gerekiyor girmezsekde hiçbişe açamıyoruz neden bu kod sürekli geliyor niye böyle bişey yapılmış rahatsız oldum ben sürekli gelmesi oyun oynayamıyorum

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,

[Güncelleme Notları] 24.09.2020 adlı konuyu inceleyin lütfen.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Member
    Nickname
    MaRqueS
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xBionic View Post
    Merhaba,

[Güncelleme Notları] 24.09.2020 adlı konuyu inceleyin lütfen.
    OTP Kullanan hesaplar Captcha sistemiyle oyuna giriş sırasında karşılaşmayacaktır.

Ben OTP kullanıyorum Captcha oyuna girişte sırasında değilde oyun içerisinde her saatte geliyor neden ama böyle bişey geldi onun nedenini öğrenmek istiyorum ve çok sıkıcı bişey her saatte gelmesi rahatsız edici

Member
    Nickname
    MaRqueS
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    B- Premium kullanıcıları; Bronze üstü Premium sahibi kullanıcıların tamamına, pop-up çıkmayacaktır.

helal olsun gerçekten premium kullananlara çıkmıyormuş yani zorla premium aldırmak için yapılan birşey o zaman bende diyorum almıyacam oynamıyorumda oyunu sizin olsun

bu sistem kaldırılmalı koxperler bu sistemi aşarak yine oyunda yapacaklarını yapıyorlar olan legal oyuncuya oluyor tamamiylen eziyet

Quote Originally Posted by queswho1 View Post
    bu sistem kaldırılmalı koxperler bu sistemi aşarak yine oyunda yapacaklarını yapıyorlar olan legal oyuncuya oluyor tamamiylen eziyet
    Arkadaş kesinlikle haklı. Koxp ile kasan adamlar zaten disc presini çekiyor. Captcha da ona çıkmıyor. He bir de genie altı koxp kullananlar var rpr ve oto sat için onlarda bu captcha ile uğraşmıyor...

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by delos999 View Post
    OTP Kullanan hesaplar Captcha sistemiyle oyuna giriş sırasında karşılaşmayacaktır.

Ben OTP kullanıyorum Captcha oyuna girişte sırasında değilde oyun içerisinde her saatte geliyor neden ama böyle bişey geldi onun nedenini öğrenmek istiyorum ve çok sıkıcı bişey her saatte gelmesi rahatsız edici
    Merhaba,

Arkadaşıma ek olarak;

- Captcha girişi yapılmadan maden ya da balıkçılık yapıldığı zaman eşya atmamaktadır.
    - Captcha sisteminde güncelleme yapılmış ve puanlama sistemi eklenmiştir.
    *Captcha çıktıktan 10 dakika sonra captcha girilmez ise +2 ceza puanı alınacak.
    *Captcha çıktıktan 10 dakika içinde captcha girilir ise -1 ceza puanı azalacak.

Puan Kesintisi İstisnaları;
    10 Dakika içinde captchayı girmek.
    Captcha ile giriş yapmak.
    Bronze üzeri bir Premium ile otomatik onay ya da Genie kullanımı.

50 Ceza puanına ulaştığınızda Moradon'a gönderilirsiniz, ceza puanınız arttıkça Captcha ekranı daha kısa sürede tekrar karşılaşacaksınız.

Ayrıca sistem hakkındaki öneri ve görüşlerinizi aşağıdaki konudan dile getirebilirsiniz.

Captcha Hk.

İyi forumlar.