Results 1 to 5 of 5

Al chat clan party iç yazişmalari hakkinda

Clan tıklıyorum,yeşil yazı ile yazmaya başlıyorum ,enterliyorum al chata gidiyor. Bu hatayı düzeltirmisiniz. Yazdıktan sonra tekrar tıklıyorum 1 2 3 4 defa garanti clana gitsin diye, mesela bu yazı beyazsa ben tekrar al chat tıklamadan yazmış olayım haksız mıyım ? Benim gibi müzderip olan varmı bu konuda ?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Şu an giriş yapıp test ettim, bahsettiğiniz gibi bir problem yok. Klanı seçtikten sonra yazdığınızın başına "$" eklenir ve ardından yazdığınız sorunsuz şekilde iletilir.

Ayrıca, all kısmına yazdığınızı bir yazının başına "$" işaretini eklerseniz, otomatik olarak bir yeri seçmeden yazdığınız klana gidecektir. Aynı durum diğer yerler içinde geçerli, bknz; yazdığınız bir yazının başına ! koyarsanız Shout kısmından yazmış olacaksınız.

Sanırım, siz klanı seçtikten sonra çıkan simgeyi siliyorsunuz ve bu nedenden dolayı yazdığınız yazı all kısmına iletiliyor.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Şu an giriş yapıp test ettim, bahsettiğiniz gibi bir problem yok. Klanı seçtikten sonra yazdığınızın başına "$" eklenir ve ardından yazdığınız sorunsuz şekilde iletilir.

Ayrıca, all kısmına yazdığınızı bir yazının başına "$" işaretini eklerseniz, otomatik olarak bir yeri seçmeden yazdığınız klana gidecektir. Aynı durum diğer yerler içinde geçerli, bknz; yazdığınız bir yazının başına ! koyarsanız Shout kısmından yazmış olacaksınız.

Sanırım, siz klanı seçtikten sonra çıkan simgeyi siliyorsunuz ve bu nedenden dolayı yazdığınız yazı all kısmına iletiliyor.
    Bilgilendirme için teşekkür ederim ama bu sorunu insanlar genel olarak yaşadıgını dünüyorum anlık party kısımdan veya allchat kısmından konu ile alakasız yazıalr geliyor sonrasında yanlışlık oldu gib gibi vs. Sonuç itibari ile ben o işareti sildikten sonra yazının tekrar yeşil olarak yazılıp alchate gitmeside bir yazılım hatası değilmidir? Ben o işareti yanlışlıkla yada el çabukluğu siliyor olsamda nereye gidecek ise o renkde olsun beni o an uyarsın doğrusu bu değil midir?

yıllardır olan bi durum çoğu kez pt yazarken all chate gidiyor yazım ama neden olduğunu bilmiyorum

Quote Originally Posted by Ahmido View Post
    yıllardır olan bi durum çoğu kez pt yazarken all chate gidiyor yazım ama neden olduğunu bilmiyorum
    Oyuna girip tıkladığında her bölümün özel işareti war al chatte işaret yok el çabukluğu ile tıklayıp sil işareti ile işareti sildiğimizden al chate gıdıyor mediratörden sonra bende farkettim ama sonuc olarak eğer al chata giecek ise yazıda yeşil ve mavi olmasın derdim şuanlık o .