Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Angry Destek Ekibini Kime Nereye Şikayet Edeceğim ?

Bakın burada yazışmaları paylaşınca hemen siliyorsunuz kaldırıyorsunuz yasak diye. Ama benim sorunum hala devam ediyor. Destek ekibinde ki şahıs bana takmış olacak ki attığım biletleri kestirip konuyu kapatıyor. Doğru düzgün cevap vermeyip açıklama yapmıyor. Daha önce konu açtım tekrar dile getiriyorum. Bir seneden fazladır oyuna girmiyorum. Returnee kağıdı ve Nickname yanına R harfi gelmesi lazımdı. Bunların ikisi de gelmedi. Bilet gönderdim benden fotoğraf istedi gönderdim almışsınız diyor. Arkadaş diyorum ki almadım gelen bir şey yok bak R harfi bile yok gelmemiş ama cevap yine yok. Bana açıklamasını yapın diyorum yine yok. Sistemsel bir hata var ortada belli otomatik gelen R harfi bile gelmemiş bunu dile getirdiğim halde o vatandaş sorunu çözmemek için elinden geleni yapıyor. Şimdi ben bu kişiyi kime şikayet edeceğim bana bari bunun açıklamasını yapın. Destek ekibinde ki o vatandaş bana takmış ben bunu kime nereye şikayet edeceğim ?

Benim bildiğim forum ve oyun dahil girmemen lazım

Destek ekibindeki arkadaş bilmiyor olabilir ama sadece oyuna değil ayrıca siteye de giriş yapmaman gerekiyordu.

Quote Originally Posted by cCengizhannn View Post
    Benim bildiğim forum ve oyun dahil girmemen lazım
    Kardeşim zaten 1 seneden fazladır girmiyorum. Ben bunu daha önce de kullandım biliyorum yani fark edersin ki R harfi bile gelmemiş. Bana aldığımı söylüyorlar alsam niye uğraşayım bu kadar. Kaldı ki R harfini ben nasıl yok edeceğim ?

Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Destek ekibindeki arkadaş bilmiyor olabilir ama sadece oyuna değil ayrıca siteye de giriş yapmaman gerekiyordu.
    Siteye de giriş yapmadım. Zaten o vatandaş benim kağıdı letter den aldığımı söylüyor.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ekO35 View Post
    Kardeşim zaten 1 seneden fazladır girmiyorum. Ben bunu daha önce de kullandım biliyorum yani fark edersin ki R harfi bile gelmemiş. Bana aldığımı söylüyorlar alsam niye uğraşayım bu kadar. Kaldı ki R harfini ben nasıl yok edeceğim ?
    Peki 1 yıldır girmediğin char askıya alınmış mıydı? 6 ay login olmayınca şifre askıya alınıyor. Eğer askıya alınmadıysa login olmuşsundur, eğer askıya alındıysa R gelmemesi normal. Aynı şey bana da oldu. Askıda olan charlara R ve Return gelmedi.

Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Peki 1 yıldır girmediğin char askıya alınmış mıydı? 6 ay login olmayınca şifre askıya alınıyor. Eğer askıya alınmadıysa login olmuşsundur, eğer askıya alındıysa R gelmemesi normal. Aynı şey bana da oldu. Askıda olan charlara R ve Return gelmedi.
    Evet şifreyi benden değiştirmemi istedi bahsettiğin o ise. Böyle bir şart mı var ki ? Ben konuya baktım göremedim. Ayrıca bana geldiğini benim ise aldığımı söylüyorlar. Ben zaten burada deliriyorum. Hadi aldıysam R simgesi nerede ? Mantık dışı.
    Last edited by ekO35; 01-21-2021 at 10:08 AM.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ekO35 View Post
    Evet şifreyi benden değiştirmemi istedi bahsettiğin o ise. Böyle bir şart mı var ki ? Ben konuya baktım göremedim. Ayrıca bana geldiğini benim ise aldığımı söylüyorlar. Ben zaten burada deliriyorum. Hadi aldıysam R simgesi nerede ? Mantık dışı.
    Destek ekibinin cevabını bilemem ama askıya alınan 2 karakterime de R ve Return gelmedi. Senin durum da aynısı demek ki. Bu bug mudur, yoksa özellikle böyle mi yapıldı onu da yetkililer bilir.

Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Destek ekibinin cevabını bilemem ama askıya alınan 2 karakterime de R ve Return gelmedi. Senin durum da aynısı demek ki. Bu bug mudur, yoksa özellikle böyle mi yapıldı onu da yetkililer bilir.
    Bu sistemsel bir hata bug yani. Ben bunu söylediğim halde belgelendirdiğim halde konuyu kapatıyor. Şikayet de edemiyorum o kişiyi ya en basiti bak Nickname yanına gelen R harfi sembolü otomatik geliyor doğru mu kardeşim. Bende bu da yok buradan bile anlaması gerekirdi arkadaşın. Şimdi yetkili arkadaşlar bana bir yol gösterin. Siz de bu oyunu biliyorsunuz bana hak vermeniz gerekir. Nasıl bir yol izleyeceğim aynı durum bu arkadaşın da başına gelmiş. Ya destek ekibinde ki şahıs bana takmış yada oyundan bihaber.
    Last edited by ekO35; 01-21-2021 at 10:33 AM.

Hesabımı inceleyen arkadaşın yazdığı cevap. İnceleme konusun da gayet başarılı.
    Last edited by xBionic; 01-21-2021 at 12:55 PM.