Results 1 to 4 of 4

Grell Görevi Hakkında

Arkadaslar Grell gorevını yaptım dark mythril verdı ne yapıcam ben bunu 59 levelde bırakıcam karakterimi ne işe yarıyor bu

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    3 Aralık tarihli bakımda Grell Hunt ve Draki kulesindeki Princess görevlerindeki Green Treasure Chest ödülü Dark Mithril olarak değiştirildi. Bakım notlarını takip ederseniz bu tarz güncellemelerden geri kalmazsınız.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    3 Aralık tarihli bakımda Grell Hunt ve Draki kulesindeki Princess görevlerindeki Green Treasure Chest ödülü Dark Mithril olarak değiştirildi. Bakım notlarını takip ederseniz bu tarz güncellemelerden geri kalmazsınız.
    Guzel dıyorsunuz beyefendı ama 59 levele kadar oynıcam ben ne ısıme yarıcak bu asıl soru o

Quote Originally Posted by KKOOMMUUTTAANNN View Post
    Guzel dıyorsunuz beyefendı ama 59 levele kadar oynıcam ben ne ısıme yarıcak bu asıl soru o
    Eğer kutu istiyorsan görevleri ara ara sıfırlamazlar bence ses çıkarmayalım yeşil kutu ev geçindirir
    Sıkıntı şu bankayada koyulmuyor ilerlemeyeceksen yer kaplıyor mecbur çöpe atacaksın bunun arkasına fregment çöpe atmak 100k güncellemesi gelir demedi demeyin