Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

Exclamation Grafiklerde sorun çantanin yarsi yok

Selam Herkese.
    Yeniden Kngihtye Başlamaya kadar verdim ancak grafik sorunu ile karşılaştım.
    Oyunu 3 4 kez silip kurdum, virus programnı kaldırdım, Ekran kartnı güncelledim vs. vs. fakat sorunu çözemedim.
    2 adet FOTO bırakıyorum bilen bi arkadaş Yardmcı olabilirmi acaba.
    https://hizliresim.com/DIPpKb
    https://hizliresim.com/BTSE7O
    Bu arada Fotolardaki Beyaz yerler skill efekti arkadaşlar özellikle yapmadm yani skill vurunca ekran öyle oluyor.
    Last edited by kud_jmbYU1ez; 01-20-2021 at 09:38 PM.

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Fps limiti olabilir, monitörün ve oyunun fps limitini eşitleyin.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Gerber44 View Post
    Fps limiti olabilir, monitörün ve oyunun fps limitini eşitleyin.
    Sonuç alamadım Maalesef.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Aşağıya bırakacağım link üzerinden, tüm dosyaları tamamen kaldırdığınıza emin olduktan sonra yeni bir kurulum yapmayı deneyebilir misiniz?

İndirme Linki

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Aşağıya bırakacağım link üzerinden, tüm dosyaları tamamen kaldırdığınıza emin olduktan sonra yeni bir kurulum yapmayı deneyebilir misiniz?

İndirme Linki
    Sorunum Çözülmedi malesef
    Ekran kartı driverını güncelleyebilir, eğer güncelse silip geri tekrar kurmanı tavsiye ederim,
    Ekran kartı driverın son sürümü ile olmazsa bir önceki sürümünü kurup deneyebilirsin,
    Chipset driverın yüklü değilse onu da güncellemelisin,
    Ekran kartı deriver programının içerisinde tam ekran ölçeklendirme seçeneğinin açık olduğundan emin ol,
    DirectX ve Visual C++ sürümlerini güncelleyebilir eğer güncelse yine de son sürümü indirip onar seçeneğini kullanabilirsin.
    Bunlarda denedim fakat biyere varamadm

Senior Member
    Formatlı bir Windows 10 PC de knight ı indirip sıfırdan kurulum yapman en iyisi.

Normal şartlarda kalıntı bırakmadan oyunu tamamen kaldırdıktan sonra yeni bir kurulum yaptığınız taktirde bu şekilde bir hata ile karşılaşmamanız gerekiyor.

Diğer bir öneri de ekran kartı ve diğer sistem güncellemeleri fakat bunları denediğiniz halde devam ettiğini belirtmişsiniz. Bu durumda sorunun kaynağı için sistem gereksinimlerini kontrol eder misiniz? Ayrıca, lütfen kullandığınız işletim sistemini vs. de belirtiniz.

Junior Member
    Normal şartlarda kalıntı bırakmadan oyunu tamamen kaldırdıktan sonra yeni bir kurulum yaptığınız taktirde bu şekilde bir hata ile karşılaşmamanız gerekiyor.

Diğer bir öneri de ekran kartı ve diğer sistem güncellemeleri fakat bunları denediğiniz halde devam ettiğini belirtmişsiniz. Bu durumda sorunun kaynağı için sistem gereksinimlerini kontrol eder misiniz? Ayrıca, lütfen kullandığınız işletim sistemini vs. de belirtiniz.
    Tabi 1070 ti 32gb ram Ryzen 5 3600xt rog strix b550

Quote Originally Posted by kud_jmbYU1ez View Post
    Tabi 1070 ti 32gb ram Ryzen 5 3600xt rog strix b550
    Sistem gereksimi oldukça yeterli, önerdiğimiz çözümler sonucunda hala bu durumu yaşıyorsanız; lütfen destek ekibine durumun detaylı olarak incelenebilmesi adına bilet gönderiniz.

Junior Member
    Sistem gereksimi oldukça yeterli, önerdiğimiz çözümler sonucunda hala bu durumu yaşıyorsanız; lütfen destek ekibine durumun detaylı olarak incelenebilmesi adına bilet gönderiniz.

İyide desteğe ticket atamıyoruz yeni hesap oldugu için. yani 100yıl sonra heveslendik soruna bak arkadaş deli oldum. Hiçbiryerde örneği benzeri videosu da yok forumda 1 arkadaş daha aynı sorunu yaşamış başkada biyerde göremedim ama ondada çözüm yok.
    sizin bö görüşme bilgi alma şansınız yokmu bu konular ile ilgilenen sorumlu arkadaşlardan.

Tags for this Thread