Results 1 to 4 of 4

ICS/OTP yi onaylayamıyorum

Hesabımı kurarken nttnow şartını yerine getirip vega sunucusunda hesap oluşturmuştum ve oyuna ara vermiştim. Anca şuan girmek istediğimde otp istiyor ve e postama ulaşamama sorunlarımdan dolayı vega serverindeki hesabıma giriş yapamamaktayım. Hesabımda telefon onaylaması var tüm bilgilerine sahibim ve vega serverindeki hesabımın deposunda kırılmamış dc pre vs. itemler olduğu için giriş yapmak istiyorum. Bir çözüm önerisinde bulunabilecek misiniz?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Tüm bilgileri mevcut diyorsunuz ama hesabın en önemli temel bilgisi olan e-posta bilgisine sahip değilsiniz ve mevcut e-posta bilgisine sahip olmadan ne yazık ki güncellemelerinizi yapamazsınız.

e postama giriş yapmak istediğimde e postam engellenmiş görünüyor microsofta attığım maillerden de olumlu geri dönüş alamadım telefon numaram vs. ile kurtarma şansımın olup olmadığını merak etmiştim ve ayrıca başladığım şartlar bunu gerektirmediği için gönül rahatlığıyla uzun bir ara vermiştim.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ker_pzbP6r4W View Post
    e postama giriş yapmak istediğimde e postam engellenmiş görünüyor microsofta attığım maillerden de olumlu geri dönüş alamadım telefon numaram vs. ile kurtarma şansımın olup olmadığını merak etmiştim ve ayrıca başladığım şartlar bunu gerektirmediği için gönül rahatlığıyla uzun bir ara vermiştim.
    Microsoft'a tekrar mail atarak e-postanızı kurtarmaya çalışmalısınız.

Tags for this Thread