Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Daily questten Warrior ve kurianlar için mace/one handed sword/club

Sol elde kullanacağımız bir silah verse güzel olmaz mıydı?

Arkadaşlar bu görev için boşuna uğraşmayın, günlük questten alınan 70 silahları lanetli.
    Yaklaşık 1.5 ay önce oyuna başladım, sağlam bir mage dizmiştim ama zevk vermedi. Amacım sadece 7 quest yapıp jr draki filan günlük takılmaktı.
    40 gündür her gün o czdeki kalabalıkta görevi yapıyorum, 10 tane olduğunda dayanamayıp questi alıyorum her seferinde.
    Daha önce aldığım 3 questte +4 e yandı, dün akşam son aldığımda +4 e yanınca bıraktım oyunu. Gerçekten o kadar emek verip o questin +4 e yandığını görünce inanılmaz sinir bozuyor.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Dex'e yüklenip dagger takabilirsin dostum. Serverda tek olursun tek. Fenomen yaparız seni fenomen.

Senior Member
    Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Dex'e yüklenip dagger takabilirsin dostum. Serverda tek olursun tek. Fenomen yaparız seni fenomen.
    İlginç ama boş bir yorum. Seni bişeyler yapsınlar diye mi uğraşıyorsun? Boşa uğraşma seni bişey yapamazlar. Beyni yok fikri var dedikleri cinsten yorum oldu seninki.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    İlginç ama boş bir yorum. Seni bişeyler yapsınlar diye mi uğraşıyorsun? Boşa uğraşma seni bişey yapamazlar. Beyni yok fikri var dedikleri cinsten yorum oldu seninki.
    Gardaşım bana bu yorumu yaptırtacak ne eyledin? Bana laf salatası yapmadan önce dön bi açtığın konuya bak istersen. xD Oyun bu. Mal bu. Adamlar ister oyna ister oynama diyo. Ben de aynısını diyorum gardaşım. Oldu... Mageler de sol eline 51 STR Shield istesin. Priestler de sol eline yüksek INT veren Hammer istesin. Archerlara da CROSSBOW istemişler önceki konuda, verirlerse harika olur. Asas'ların sol eline Moon ayarında bi JAMADAR versinler. Warriorlar için de 115-120 AP veren Spear istemişler bi önceki konuda. Beni hiç kimsenin bişey yapmasına gerek yok gardaşım ama görüyorum ki birşeyleri başaramayıp herkes gibi sen de abes bi konu açmışsın. Belli ki o sol eldeki iteme ihtiyacın var. Diez'de oynuyorsan PM'ni özelden at; sana söz veriyorum sol eline istediğin itemi alcam. xD

Senior Member
    Senin bana vereceğin hiçbir şey yok bu oyunda abisi. Boş tavsiyelerini de kendine sakla. İsteyen istediği şeyi talep eder. Bak ben quest spear seviyorum basıyorum deniyorum. +8 basana kadar belki nebiros parası gidecek ama mesele o değil. Kimin neyi başardığı seni ilgilendirmez ki. Böyle şeylerle yorma kafanı. Bir isteğin varsa konu aç burayı kirletme.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Ben de istediğim yorumu yaparım. xD İstediğim öneriyi sunarım. Niye talep konuları açayım gardaşım. 1 Okçu, 1 Warrior, 1 Priest'e sahibim. Hepsi full+full. xD Elimdeki Wirinom'un atağı 239, 240a düzleyin şunu lütfen diye mi konu açayım?