Results 1 to 3 of 3

Angry Returnee Supply Coupon Sorunu ! Destek

1 seneden fazladır oyuna girmiyorum Returnee kağıdı ve R harfi gelmesi lazımdı biliyorsunuz ki ikisi de hesabıma gelmemiş ticket attım bana kalkmış almışsınız diyor ya Nickname yanında R harfi bile çıkmamış diyorum anlatamıyorum.
    Last edited by GamesDepot; 01-20-2021 at 05:26 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum içerisinde müşteri hizmetleri ile yapılan konuşmanın paylaşımlarına izin verilmemektedir.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bilet gönderildikten sonra hesaplar incelenerek yanıt verilmektedir. Eğer duruma itirazınız var ise tekrar müşteri hizmetlerine bilet göndererek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

İyi forumlar.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Forum içerisinde müşteri hizmetleri ile yapılan konuşmanın paylaşımlarına izin verilmemektedir.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bilet gönderildikten sonra hesaplar incelenerek yanıt verilmektedir. Eğer duruma itirazınız var ise tekrar müşteri hizmetlerine bilet göndererek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

İyi forumlar.
    Zaten tekrar ticket attım kaç kişi çalışıyor bilmiyorum ama umarım daha durum yazamayan şahıs tekrar benimle etkileşime geçmez. Ayrıca daha kendi yazdığı cevabı incelemeyen kişinin hesabımı ne denli incelediği de tartışılır.
    Last edited by ekO35; 01-20-2021 at 05:48 PM.