Results 1 to 2 of 2
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Chaostaki Hilelere Önlem Alınması Düşünülüyor mu?

başlık taşıyıp ses kesmek kolay iş. chaos hk. başlığına taşı geç 5 dakikaya unutulur gider sonra o konu zaten. mesele çözüm bulmak.

chaos başlar başlamaz 4 adam kendini kesti, ben dümdüz koşarken bi anda tek atan skill ile sildi birisi beni etrafımda kimse yok. 20 metreden skill vura vura geliyor adam, koşarken animasyon yapmadan(durmadan) bıçak ve ice atıp 2 saniyede tekliyor. bu rezillik, bu iğrençlik gözümüzün önünde her gün ama her gün yaşanıyor ve bu etkinliğin ödülü de öyle 1-2m değil günde 3 defadan 20m den fazla. 20m için 5 saat farm yapan adamlar var. bu rezilliğe daha ne kadar katlanacak insanlar? bu kadar mı imkansız şu etkinliğe level, np sınırlaması koymak? bu kadar mı uzaksınız şu oyundan keyif almak, eliyle oynarken sorun yaşamadan etkinliğini tamamlamak isteyenlere bunu sağlama çabasından. yetmedi mi artık açılan her konuyu kapatmanız yahut hiç birine bi cevap vermeden konunun ölüşünü, sessizliğe gömülüşünü izlemeniz?

hadi level ı geçtim sadece 10k np sınırı getirilse ona da razıyım. hile oranı %90 azalacak var olanlar da reportlanıp temizlenecek. bu kadar mı zor gerçekten. tek chardan tüm chaoslara giriş hakkı ve 10k np sınırı. bitti. bu kadar. sonra tertemiz chaos ortamı. sadece makrolar kalır geriye onlar da tespit edildikçe kapatılır gider.
    Last edited by l3i_NMpwPlG6; 01-20-2021 at 03:59 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    normalde çok sabırlı bir insanımdır. aşırı.

fakat, bu oyunu hilelerle oynayıp "gerçek para" kazanıldığını gördükçe ve bunların önüne geçilecek önlemlerin ısrarla alınmadığına her gün ve her gün şahit oldukça sabrım taşıyor. limitlerimi zorluyorum, yüzüm ısınıyor.

bakalım daha ne kadar sürecek, sabrımın gittiği yere kadar izlemeyi sürdürücem.

bu arada, dün bi konuda yaptığım uyarı sonrası ntt nin aracı sitelerden adını sildirttiği de gözümden kaçmadı. fakat bu işler bi yerden isim sildirtmeyle bitmiyor. çok fazla sorun var, çok fazla iz.
    Last edited by l3i_NMpwPlG6; 01-21-2021 at 03:35 PM.