Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Nedir o bilgi ?
    Hazırsanız geliyor . Gamesdepot gelsin ama o olmadan olmaz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Yapımcı tarafında resmi açıklama olmadığı için net bir açıklama yapılamaz.

Bronze-gold-plat için geçerli olan %30 anladığım kadarıyla. Party'deki premiumlu sayısı arttıkça drop artıyor deniyor. Ben bunun değiştiğine inanıyorum çünkü kardeşim ile oynarken sadece oturmasına ve attack yapmamasına rağmen drop rate gözle görülür biçimde düşüyordu (10-15 gün farklı saatlerde denendi sadece 1-2 kez değil). Ancak dediğim gibi burada yazılanlar çok eski ve güncellenmesi gereken bir ton detay var.

Konuya katkın için çok teşekkür ederim

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post

Bronze-gold-plat için geçerli olan %30 anladığım kadarıyla. Party'deki premiumlu sayısı arttıkça drop artıyor deniyor. Ben bunun değiştiğine inanıyorum çünkü kardeşim ile oynarken sadece oturmasına ve attack yapmamasına rağmen drop rate gözle görülür biçimde düşüyordu (10-15 gün farklı saatlerde denendi sadece 1-2 kez değil). Ancak dediğim gibi burada yazılanlar çok eski ve güncellenmesi gereken bir ton detay var.
    Hocam bravo teşekkür ederim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post

Güzel bir detay paylaşmışsınız. Ancak eski bir yazıya göre hareket etmek pek doğru olmayabilir.

Drop artma olayı şöyledir. Party'deki oyuncu sayısının 8 kişi olduğunu ve bu 8 kişide de DC premium olduğunu düşünelim. Mob'a ne kadar çok kişi saldırı yaparsa drop düşürme şansı o kadar artmaktadır.

Bir priestin Heal, buff atması, DC Premium olsa dahi bir etkisi bulunmamaktadır. Mutlaka mob"a saldırı yapılması gerekmektedir.

Senior Member
    Güzel bir detay paylaşmışsınız. Ancak eski bir yazıya göre hareket etmek pek doğru olmayabilir.

Drop artma olayı şöyledir. Party'deki oyuncu sayısının 8 kişi olduğunu ve bu 8 kişide de DC premium olduğunu düşünelim. Mob'a ne kadar çok kişi saldırı yaparsa drop düşürme şansı o kadar artmaktadır.

Bir priestin Heal, buff atması, DC Premium olsa dahi bir etkisi bulunmamaktadır. Mutlaka mob"a saldırı yapılması gerekmektedir.
    Zaten oturan ve hiçbir şey yapmayan üyelikte premium yoktu. Loot yapan ve attack yapan dc premiumlu üyeliğimdi. Droplar çok düşük oluyordu.

Sayın gamesdepot öncelikle sizi severek takip ediyorum. UTC rehber videonuzu çok beğendim. Yayında GM khenart şöyle demişti : En çok hasar vuran kişiye göre drop atar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by yeniisim184 View Post
    Sayın gamesdepot öncelikle sizi severek takip ediyorum. UTC rehber videonuzu çok beğendim. Yayında GM khenart şöyle demişti : En çok hasar vuran kişiye göre drop atar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz ?
    Birbirlerinden haberleri yok ki... Normal bunlar. Aslında direkt mgame'e mail atıp sormak lazım.