Results 1 to 6 of 6

Hapis mana problemi

Merhaba bugün hapis Yeşim paramunda taksideydim ve dolayısıyla üzerimde mana yoktu. 5k potlar da kaldırıldı . Yardımcı olmanız mümkün mü acaba?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Maalesef, bu durumda oturduktan sonra belli bir mana yenilenmesi sonrası tekrar atak yaparak bölgedeki görevi yapmanız gerekmektedir.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Maalesef, bu durumda oturduktan sonra belli bir mana yenilenmesi sonrası tekrar atak yaparak bölgedeki görevi yapmanız gerekmektedir.
    özür dilerim. ko yönetiminden doğru dürüst bir cevap alacağımı düşünmek benim hatam. kolay gelsin.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by caglaraltar6188 View Post
    özür dilerim. ko yönetiminden doğru dürüst bir cevap alacağımı düşünmek benim hatam. kolay gelsin.
    yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış diyen ne güzel demiş

Quote Originally Posted by l3i_NMpwPlG6 View Post
    yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış diyen ne güzel demiş
    Evet arkadaşım paramunda taksi hizmetine para vererek kasıyorum ama koxp açıyorum. Çünkü koxp olmadan oturulmuyor adam gibi koxpla daha güzel oturuluyor. Hapis yeme sebebimi tahmin ettiğim için itiraz etmiyorum. Alttan wow oynarken bi dünya program açmam gerekiyor (hotkey vs) o yüzden bir şey demiyorum neden hapis Yedim diye. Sorunum pot olayı 5k pot yoksa hapise koyarsın bir npc cashle aldığımız potları kırdırırız. Saçma sapan bir iş. Sana da neden cevap verdiysem...

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by caglaraltar6188 View Post
    Evet arkadaşım paramunda taksi hizmetine para vererek kasıyorum ama koxp açıyorum. Çünkü koxp olmadan oturulmuyor adam gibi koxpla daha güzel oturuluyor. Hapis yeme sebebimi tahmin ettiğim için itiraz etmiyorum. Alttan wow oynarken bi dünya program açmam gerekiyor (hotkey vs) o yüzden bir şey demiyorum neden hapis Yedim diye. Sorunum pot olayı 5k pot yoksa hapise koyarsın bir npc cashle aldığımız potları kırdırırız. Saçma sapan bir iş. Sana da neden cevap verdiysem...
    Arkadaşım cevaplamış yukarıda, oturarak mana doldurabilirsiniz.