Results 1 to 5 of 5

Angry Aldığım ceza hk.

Oncelikle merhabalar hesabım gereksız yere hapıse atılmasının sebebini ogrenebilirmiyim ?

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Cezanız hakkında itirazınız var ise Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet gönderebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri gerekli kontrollerin ardından mesai saatleri içerisinde, ilgili kategoride bulunan yoğunluğa da bağlı olarak biletinize yanıt verecektir. Bu süre zarfında ek bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla biletinize gelecek yanıtı beklemeniz gerekmektedir.

Hocam Ben sebebini ogren mek istyorum neden bu kadar basit olmamalı ... bi insanın emek verdigi bolca vakit harcadıgı bi hesab neden hapise bu kadar basit bi şeklde hapise dusuyor...

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Ras_7dmqrhp1 View Post
    Hocam Ben sebebini ogren mek istyorum neden bu kadar basit olmamalı ... bi insanın emek verdigi bolca vakit harcadıgı bi hesab neden hapise bu kadar basit bi şeklde hapise dusuyor...
    Yukarıda da belirttiğim gibi forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Bizim, aldığınız ceza veya hesabınız hakkında bilgimiz bulunmuyor. İtirazınız var ise bilet gönderebilirsiniz.

Junior Member
    meraktan soruyorum oyundaki nickin neydi