Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Arkadaşım kimsin gm mi diyeyim yeter artık biz kime derdimizi anlatalım ben siz onca vidio foto attım 10tane yakın Vidiolar attım adamlar net makro olduğu belli ama hala bir işlem yapmadınız bırakın bunu adamlara alay konusu olduk adamlar makro acıyor geliyor slota dalga geciyor birde biz genie alalaım premium alalım genie hammer alalım ama birşey yapmayalım yeter anladınız yeter Kime derdimizi anlatalım soylesenıze bi cevap verin cevap verin cevap verinn artık görün ya bizi

CC Priest Olmama rağmen ve hesabımda sadece pkya çıkmama rağmen neden hesabım banlandı . ?? Sebebini öğrenebilirmiyim Ticket attım ama dönüş yapılmadı henüz.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by ShadowNemesis View Post
    CC Priest Olmama rağmen ve hesabımda sadece pkya çıkmama rağmen neden hesabım banlandı . ?? Sebebini öğrenebilirmiyim Ticket attım ama dönüş yapılmadı henüz.
    Selam,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu süre zarfında lütfen ek bir bilet göndermeden ve sizden istenilmediği takdirde biletinizi güncellemeden, sabırla gelecek yanıtı bekleyiniz. Müşteri hizmetleri gerekli incelemelerin ardından biletinize mesai saatleri içerisinde yanıt verecektir.

Merhaba. Ben 2 yıldır hesabıma girmedim. Gireyim dedim numara iptal. Tüm bilgilerle birlikte mail attım ama olumsuz. Evet kötü niyetli kullananlar var ama 2 yıldır girilmemiş bir hesap. Yani numara desteği vermeyin tamam ama hesaba en azından 1 yıl giriş yapılmamış ise destek verin. Ticket hesapta atılı durumda. Numara değişikliği konusunda yardımlarınızı rica ediyorum.

Quote Originally Posted by SonHavaBuyucu View Post
    Merhaba. Ben 2 yıldır hesabıma girmedim. Gireyim dedim numara iptal. Tüm bilgilerle birlikte mail attım ama olumsuz. Evet kötü niyetli kullananlar var ama 2 yıldır girilmemiş bir hesap. Yani numara desteği vermeyin tamam ama hesaba en azından 1 yıl giriş yapılmamış ise destek verin. Ticket hesapta atılı durumda. Numara değişikliği konusunda yardımlarınızı rica ediyorum.
    Selam,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu konularda yalnızca bilet üzerinden destek alabilirsiniz. Şartları sağlayan oyunculara verilen ICS numara değişim desteği ise 31 Aralık 2020 tarihinde sona erdi. Ek olarak biletlere verilen yanıtlar detaylı kontroller ardından verilen nihai kararlardır, bilginize.

Senior Member
    demekki oyunda o kadar çok hile varki izle izle bitmiyor büyük sıkıntı var güvenliğinizde bence değişik önlemler almalısınız

Junior Member
    Merhabalar,

2 defa hapise düşmeme rağmen süresiz ban yedim.

her yerde 3 defa diye paylaşım yapılmış, ayrıca otomatik cevap olarak tüm uyarılara rağmen makro kullandığınız tespit edilmiştir ve hesabınız süresiz olarak askıya alınmıştır yazıyorsunuz.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by zucckel2019 View Post
    Merhabalar,

2 defa hapise düşmeme rağmen süresiz ban yedim.

her yerde 3 defa diye paylaşım yapılmış, ayrıca otomatik cevap olarak tüm uyarılara rağmen makro kullandığınız tespit edilmiştir ve hesabınız süresiz olarak askıya alınmıştır yazıyorsunuz.
    Merhaba,

Gm inisiyatifine bağlı olarak ceza arttırılabilir veya düşürebilir maddesini göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Ayrıca, verilen yanıtlar otomatik değil, belli incelemelerden sonra yanıtlanmaktadır.

Ban Politikası

bu adam %100 makrodur lütfen incelensin elimde 18 dakikalık videosuda vardır
    Last edited by NightOwl; 01-26-2021 at 11:29 AM.

Quote Originally Posted by kra_BVSLKke6 View Post
    bu adam %100 makrodur lütfen incelensin elimde 18 dakikalık videosuda vardır
    Selam,

Forumun genel bölümlerinde bu tarz paylaşımlar yasaktır. Bildirimlerinizi geçerli kanıtlar ile birlikte Cheat Reports bölümüne iletmeniz gerekmektedir.

Bildirim hakkında detaylı bilgi almak için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.