Results 1 to 9 of 9
    Senior Member

Deva görmeden Jr bitiyor

geçen sordum modlar dediki random atıyor karşıya kolay moblar geliyor bize zor bir haftadır deva göremıyoruz paso adamlar kesiyor
    ne anladıöm ben bu guncellemeden su oyuna hiçbirşey yapmasanız daha çok şey yapmış olcaksınız

Junior Member
    Quote Originally Posted by sez_pqZjLz3r View Post
    geçen sordum modlar dediki random atıyor karşıya kolay moblar geliyor bize zor bir haftadır deva göremıyoruz paso adamlar kesiyor
    ne anladıöm ben bu guncellemeden su oyuna hiçbirşey yapmasanız daha çok şey yapmış olcaksınız
    Hocam karsiya gelen moblari nerden ogreniyorsun? Bir yontemi varsa ben de bileyim.

Senior Member NeverFree's Avatar
    Ekipli tıklayan adamlara denk geliyorsan kaybetmen normal

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Bu durumun güncelleme ile ne alakası var anlayamadım, bildim bileli jr bossları her iki tarafada random atılır. Belki ekibiniz karşıya göre daha zayıf kalmıştır olayı sadece bosslara bağlamak anlamsız.

Senior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Bu durumun güncelleme ile ne alakası var anlayamadım, bildim bileli jr bossları her iki tarafada random atılır. Belki ekibiniz karşıya göre daha zayıf kalmıştır olayı sadece bosslara bağlamak anlamsız.
    tamamen eşit olmadığımız bir etkinlikte nasıl kazanabiliriz ? adaletsizlik yokmu sizce de kaldıki ekibimiz daha sağlamdı sadece mage yoktu bizde onlarda vardı ama 1o dakikada deva dahil tüm odalar kesilmesi normlmi güncellemeden önce devayı görüyorduk en azından şimdi göremioz ile baştan aşağı haksız bir etkinlik chaos zaten girmiyorum bdw desen buglu sürekli adam altarı alıyor bırakmıor 30 sn kala o zamanda geri alamıyoruz zormu yani buglari çözmek yanlış anlamayın ama nttgame ve mgame bu bugları çözemiyorsa bu işi bıraksınlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by Rei_19jEXbJm View Post
    Hocam karsiya gelen moblari nerden ogreniyorsun? Bir yontemi varsa ben de bileyim.
    kardeşim oyundaki cogu kişiyi tanırım ve tanıdık geldiğinde sohbetimde oluyor dc den karşıdaki adamlara soruyorum ne çıktı diye sölüyorlar bu kadar basit yöntemi

Seninki baya baya şanssızlık olmuş çok dengeli ekip gelmedikçe 25te devayla beraber bitirmek zor çünkü deva hala çokta kolay kesilmiyor. Yani old flame ringli mage 18le 1k vuruyor devaya 9raptorlu warrior da o kadar vuruyor. Ama full mage olunca da devaya gelene kadar doom troll temizlemek zor oluyor tw çıktı mı zaten bittin tek atıyor sağlam değilsen. O yüzden senin şanssızlığın karşıya hep dengeli iyi ekipler denk gelmiş. Ben pre aldıgım da ilk 10 gün sadece 2-3 Jr kaçırdım. 15-16 Jr ard arda kaybettim ama 5 gündür de hiç kaybetmiyorum. Şans iyi parti gelmesi çok önemli.

Junior Member
    Uskonun bitmeyen gündemi jr...

Senior Member
    kardeşim oyundaki cogu kişiyi tanırım ve tanıdık geldiğinde sohbetimde oluyor dc den karşıdaki adamlara soruyorum ne çıktı diye sölüyorlar bu kadar basit yöntemi
    Karşıdaki adamları biliyorsun yani?
    Yalan söylemeyi bile beceremeyecek insanlar, birilerini eleştiriyor ya gerçekten yazık oluyor