Results 1 to 7 of 7

Juraid Mountain hakkında

Herkese hayırlı forumlar öncelikle ,

Oyuna stres atmak için giriyorum normalde , ama bu akşam nedense stres olup çıktım .
    Jurada girer elimden geldiğince ekibe ayak uydurmaya çalışırım , ses çıkarmam.
    Kazandığımız da olur kaybettiğimiz de sonuçta bir yarıştır , 2 adet gem ile çıkmak ta var , gold bar almak da var
    black almak da , dc olup hiçbirşey alamamak da var.

Normal başladı herşey , 2. odada yanlışlıkla dragon çıkardım bütün yaratıkları üzerine çekti
    ya kusura bakmayın istemeden oldu demeye kalmadan ne ana kaldı ne bacı ne insanlığım ne oyunculuğum.

Arkadaş soruyorum 2 gem için küfüre , hakarete gerek var mıydı , devaya inince de işler değişebilirdi , rakip bizden
    güçlüyse onlara da yenilebilirdik. O zaman da onlara mı sövecektiniz .

evet bende atağımı azalttım , hatta oturdum 3. odada birkaç saniye tepki olarak

tehditler yağıyor , yok banlatacaz seni yok seni karşımda olsan şöyle olur .

Hayır şunu idrak etmek çok mu zor ; bugün kazanırsın yarın kaybedersin ......

jurad etkinliğine lvl olan girebiliyor mu girebiliyor

bilen bilmeyen olabilir hoşgörülü ol

herkes senin gibi iyi player olduğunu düşünüyor zaten

oyunu tadında bırakmak lazım fazla uzatmadan .

19 undaki bu son eventte başımdan geçenler açıkçası beni üzdü.
    ceza gelirse de daha Jurada girmem sanırım .

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Kasıtlı olarak atak yapmamak veya rahatsız edici davranışlardan dolayı sunulan kanıtlara göre cezai işlem yapılabilmektedir. Fakat sizin durumunuz için net bir şey söylemek pek mümkün değil, sunulan kanıtlara bağlı.

Bunun yerine küfür edildiğini varsayalım, bu durumu kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne iletmeniz durumunda gerekli bilgilendirme konunuza yazılacaktır.

Aşağıya bırakacağım 2 konu üzerinden detaylı bilgi sahibi olabilirsin, ek bir sorunuz olursa sormaktan çekinmeyin.

Davranış Kuralları

Cheat Reports Kullanımı

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    uzun zamandır mage ile girerdim jr'ye ama son zamanlarda asas ile giriyorum. tabi malum el alışkanlığı gitmiş biraz. lup kaçırdık mage tek yedi. ortalık karıştı ve işin ilginci diyor ki adam bu asas böyle değildi charları satıyorlar biz iyi sanıyoruz falan. halbuki 15 senedir hala ben oynuyorum. jr'de insanlar birisi hata yapsın da kaybedersek suçu ona yıkalım psikolojisinde oluyorlar.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Kasıtlı olarak atak yapmamak veya rahatsız edici davranışlardan dolayı sunulan kanıtlara göre cezai işlem yapılabilmektedir. Fakat sizin durumunuz için net bir şey söylemek pek mümkün değil, sunulan kanıtlara bağlı.

Bunun yerine küfür edildiğini varsayalım, bu durumu kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne iletmeniz durumunda gerekli bilgilendirme konunuza yazılacaktır.

Aşağıya bırakacağım 2 konu üzerinden detaylı bilgi sahibi olabilirsin, ek bir sorunuz olursa sormaktan çekinmeyin.

Davranış Kuralları

Cheat Reports Kullanımı
    Merhaba ,

öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim .

S.S. almadım , yok ncs atmak zorunda kalacakmışım , yok banlatıracaklar , yok öyle yok böyle ... karşılıklı atıştık , event bitti biz deva gelmeden , umuyorum ki o hırsla oradaki insanlar ss alıp arşivlerine koymuşlardır.

Ayrıca haksız isem de ceza verilsin , sonuna kadar desteklerim bu hususu . Suç cezasız kalmamalı.

Yazımda belirttiğim gibi değinmek istediğim nokta eventlere herkesin girmeye hakkı var itemi olur , olmaz
    ilk defa katılıyordur, heycan yapar.

Yani eventlerde yok 83 altı giremez ,
    itemin yoksa giremezsin
    evente girmeden ustası olmak lazım
    bilmeyen girmesin
    kimin haddine bunları söylemek soruyorum?

hayır neden hep kazanmak üzerine kurulu hayal gücümüz ? kaybedince dünyanın sonu mu geliyor yani
    Memleketi mi kurtarıyoruz ?

sadece Jurad eventleri için söylemiyorum bu hususları , oyunu oyun gibi oynayalım birbirimizi kırmayalım lütfen.

İyi Forumlar
    Last edited by Eloctromancer; 01-20-2021 at 07:24 AM. Reason: yazım hatası düzeltme

Senior Member
    Dün akşam JR'de mage arkadaş tek yedi. Kendisinden rica ettik yukarıda bekle biz hallederiz diye. Küfüre felan gerek yok bence. Monument olayı var zaten telafi edilebilir güçlüysen. Eskisi gibi kill aldık yukarıda bekleyelim olayı kalmadı. Ki dün akşam 1-2 geriye düştükten sonra JR'nin geri kalanı 22-5 üstünlüğümüzle bitti. Diğer 4 killi monument keserek alabildiler. Hata yüzünden birbirine sövmeye gerek yok. Altı üstü oyun oynuyoruz tüm gün zaten işyerlerinde yaşadığımız stres yetiyor bence.

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by guubar61 View Post
    Altı üstü oyun oynuyoruz tüm gün zaten işyerlerinde yaşadığımız stres yetiyor bence.
    bu dediğini anlayabilen oyuncularla bu oyunu oynamak çok keyifli. lakin büyük çoğunluk bu mantıkta değil maalesef . bir magenin yaptığı hata yüzünden adamla kapışan başka mage arkadaşlar kendileri de benzer hatayı yapınca chatten hiç sesi çıkmıyor. biz öyle bir millet olduk ki her şeyin hep en doğrusunu bileniz , hep en doğrusunu yapanız , hataya hiç tahammülümüz yok maalesef.

şu oyuna stres atmak için eğlenmek için giriyoruz , dert sahibi sinir sahibi olarak çıkıyoruz...

Senior Member Vrij's Avatar
    Ya biz normal hayatta biribirimize nezaketle hitab edip güzellikle davranıyoruz, böyle insanlık dışı davranışlara denk gelince önce şok olup dayak yemekten beter oluyoruz.
    Zamanla insan alışıyor da, yine de bazen gerçekten çizmeyi aşanlar oluyor, onlar CRlik artık.
    Bu gözleri coinsle dönmüş açkurtlar gerçek hayatta nasıl tipler acaba? Orada kibar, nazik, ama oyunda tahammülsüz ve küfürbaz mı, sizo bir durum yani. Onlardan biri yazarsa aydınlanacaz, sorry açkurt ve TY cevap

Geçen bir video gördüm, burada bir markette adam jona gold cinsi elma yok diye ortalıgı kopartıyor, raf yerleştirenleri mahkemeye vermekle tehdit ediyor, küfrediyor, nasıl olmaz da olmaz, bayagı da uzatıyor. Başka bir sürü elma var orada ama En çok izlenen video olmuş, bütün flanders izlemiş, buralılar çok nazik, kibardır, aşırı sabırlıdır, take away sırasında parasını ödediği yemeği 2 saat yagmurda bekler almak için. Bizde olsa
    Sonuçta: herkesin dediği şu, lockdown ve corona insanları delirtti, her fırsatta içlerinde biriken öfke dışarı çıkıyor.

Bizimkiler coronadan önce de böyleydi gerçi, şimdi x2 olmuştur blk. vay başımıza gelene yani.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.