Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 35
    Junior Member
    Quote Originally Posted by dellabella View Post
    arkadaşlar selamlar knight bileceğiniz üzere neredeyse her düşük sistemde sorunsuz çalışan bir oyun fakat yeni bir sistem dizdim sistem baya güçlü rtx 3070 ekran kartına sahibim. ne yöntem denediysem şu grafik sorununu çözemedim. benim gibi yaşayan ve çözmüş olan var mı? inventory görseldeki gibi görünüyor pm attığımda pm şeffaf görünüyor ve moblar vurduğunda beyaz bir şimşek çakma görüntüsü oluşuyor normal çalışan sistemde bu hatalar yok ama bende var. görseldeki gibi görüyorum yardımlarınız için teşekkürler. ekran kartına bağlıyorum sorunu ama bilemiyorum.

Ne yaptn kardo çözebildinmi. Aynı Sorun bendede var burdaki çözümleride denedim olmadı

Junior Member
    Quote Originally Posted by jaggermeister35 View Post
    kesinlikle framework, c++ gibi programlari guncelleme, oyunda ne kadar mantiksiz bir sistem varsa seni TPT yaptigini sanip ban yiyorsun. Clandan arkadasimizin 2 hafta once basina gelen bir durum.

Aslinda yukaridaki hic bir oneriyi takip etme.

1070TI ve 1080 var bende, arada boyle mantiksiz buglar karsima cikmakta. Cozum aslinda basit; masaustunde bos bi yere sag tikla > nvidia control panel e gec > 3D Settings sekmesindeki manage 3d settings i sec > 2. tab a tikla > programlardan Launcher.exe(knight online) i bul > oradaki ayarlari ilk olarak restore etmeyi dene. baktin olmadi, malesef tek tek oynayip ko icin duzgun ayari cekmen gerekecek.

benim icin bu taktik ise yaradi, umarim senin icin de yarar
    hocam dün orayı kurcaladım epey de çok karışık ya bi oyun oynayacağız diye bin dereden su getiremem ya. oynamayız ne yapalım pre alacaktım onu da almam yapacak bir şey yok benim kaybım olmaz nttgame 1 oyuncu kaybeder

Junior Member
    Quote Originally Posted by kud_jmbYU1ez View Post
    Ne yaptn kardo çözebildinmi. Aynı Sorun bendede var burdaki çözümleride denedim olmadı
    yok dostum çözemedim ticket atmıştım bakayım cevap gelmiş mi ayrıca bunun dışında skill ekranı da bozuk görünüyor soldaki karakter ekranında sorun yok skill ekranı inventory menuye girince gelen yazılar bozuk ve moblar vurunca oluşan efekt bozuk sende de aynı mı ?

Junior Member
    yok dostum çözemedim ticket atmıştım bakayım cevap gelmiş mi ayrıca bunun dışında skill ekranı da bozuk görünüyor soldaki karakter ekranında sorun yok skill ekranı inventory menuye girince gelen yazılar bozuk ve moblar vurunca oluşan efekt bozuk sende de aynı mı ?
    Direk aynı bende konu açmştm fotolar var. Aşırıı saçma bence knightonline gibi bi oyunda böyle
    Last edited by SkCLucky; 01-21-2021 at 07:44 PM.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Belirtilen çözümlerin hepsini denememe rağmen sorun düzelmedi maalesef

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by MurratBey View Post
    Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Belirtilen çözümlerin hepsini denememe rağmen sorun düzelmedi maalesef
    Siz de durumun incelenmesi adına lütfen destek ekibine bilet gönderin.

Ayrıca, lütfen yaşadığınız sorunun ekran görüntüsünü ekleyebilir misiniz?

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Siz de durumun incelenmesi adına lütfen destek ekibine bilet gönderin.

Ayrıca, lütfen yaşadığınız sorunun ekran görüntüsünü ekleyebilir misiniz?
    bilet gönderdim de bana forumdaki hata kısmına hata bildirin dediler bildirdim 2-3 gün oldu hala dönüş yapan olmadı

Senior Member lGiNl's Avatar
    monitörleriniz genişse çözünürlüğü düşürmeyi deneyebilrisiniz belki düzelir tabi oyun içi değil oyunun dışındaki optiondan yada oyun içi düşrüüp relog atın büyük monitörlerde eski oyunlar böyle sorunlar çıkarabiliyor (tahmindir bilgi değildir)

Senior Member SkCLucky's Avatar
    bilet gönderdim de bana forumdaki hata kısmına hata bildirin dediler bildirdim 2-3 gün oldu hala dönüş yapan olmadı
    Bilet sıranız geldiğinde tarafınıza dönüş yapılacaktır, lütfen bu süreç içinde farklı bir bilet göndermeyin ve biletinizi güncellemeyiniz.

Teşekkürler.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Bilet sıranız geldiğinde tarafınıza dönüş yapılacaktır, lütfen bu süreç içinde farklı bir bilet göndermeyin ve biletinizi güncellemeyiniz.

Teşekkürler.
    ticketa gelen cevap bu ben de ilgili linke sorunu aktardım bekliyorum ilginize teşekkürler

Yapmış olduğunuz geri bildirim için öncelikle sizlere teşekkür ederiz. Oyun içi hata bildirimlerinizi aşağıda belirttiğimiz forum konusu üzerinden yaparak gelişmeleri takip edebilirsiniz. Vermiş olduğunuz bilgi GM lerimiz ile paylaşılmış olup forum üzerinden bildirdiğiniz takdirde daha hızıi cevap alabilirsiniz.