Results 1 to 2 of 2

DC olma sorunu (premiumsuz)

Ortalamanın üstü bir karakterim var oyunda. 3-4 ay önce işlerden dolayı ara vermek zorunda kaldım. Bugün sabahtan beri birkaç kez giriş yaptım oyuna biraz gezinmek için fakat alt-tab attığımda veya rastgele gezerken birkaç dakika içinde disconnect oluyor. Ek olarak şu anda hesabımda Premium yüklü değil ayrıca Dc olduğum anlarda internetimde bir kesinti olmadığına neredeyse eminim çünkü internet üzerinde kontrol ettiğim bazı işler de var, kesinti olsa oralardan farkedebilirdim. Merak ettiğim şu ki, genel bir Dc olma sorunu mu var oyunda yoksa premiumsuz olduğum için mi sürekli dc oluyorum?
    Bu arada Destan'da karakterim, son 3 açılan servera göre daha sakin olduğunu ve yoğunluktan dc olduğumu da düşünmüyorum.
    Cevaplarınız, ilginiz için sağolun şimdiden.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Dc olmanızın Premium ile bir alakası bulunmuyor. Yurt dışında yaşıyorsanız bazı zamanlarda bir düşme yaşanabilmektedir,çözüm için teknik ekip çalışmaktadır.

Yurt içinde genel bir problem bulunmamaktadır, fark edilmeyecek kadar hızlı anlık kopmalar yaşıyor olabilirsiniz. Bağlantınızın kontrolünden eminseniz ve oyundan düşmeye devam ediyorsanız konuyu güncelleyebilirsiniz.