Results 1 to 4 of 4

Raporlama detayları

Merhaba

CR ye açtığım bazı konular sonrası illegallik tespit edilemediği sebebi ile kaldırılan paylaşımlar oldu ancak stone golem gibi slotları dönmek bp ile zorken bazı karakterlerin inanılmaz derecede hızlı zr yapıp skill vurduğunu gözlerimizle görüyoruz.

Acaba CR ye konu açtığımız zaman burada "inceleme yapılacaktır." diye belirtilen kriterler nedir? Donanımsal bir kontrol mü yapılıyor veya kullanıcı açısından düşünüyorum kullanılan programın GM ler fark edilemeyecek şekilde ayarlanması mümkün müdür?

Benim reportlarken aldığım kıstas genelde şu ben de genie mi açıyorum ve baktığım zaman adamlar benden inanılmaz derecede seri hareket ediyor, anlıyorum ki bir şeyler yolunda değil ve video alıyorum adamlar slotu keserken. Sizce yanlış yaptığım bir şey mi var? Benim bilmediğim bşakalarının bildiği bir genie hızlandırma yöntemi mi mevcut?

Teşekkürler,

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Hayır, herhangi bir legal yöntem ile mevcut genie hızını arttıramazsınız. Şüphelendiğiniz durumlarda Cheat Reports bölümüne konu açabilirsiniz. İncelemelerin detayları hakkında ne yazık ki detaylı bilgi paylaşımı yapılamamaktadır.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Hayır, herhangi bir legal yöntem ile mevcut genie hızını arttıramazsınız. Şüphelendiğiniz durumlarda Cheat Reports bölümüne konu açabilirsiniz. İncelemelerin detayları hakkında ne yazık ki detaylı bilgi paylaşımı yapılamamaktadır.
    anlıyorum ama oyuncu olarak devamlı CR ye konu taşımak oynamak için ayırdığım zamanı alıyor. Oyun içi bir takım güncelleme hiç mi düşünülmüyor, bir kontrol mekanızması olması açısından?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by sam_C5FHE1MK View Post
    anlıyorum ama oyuncu olarak devamlı CR ye konu taşımak oynamak için ayırdığım zamanı alıyor. Oyun içi bir takım güncelleme hiç mi düşünülmüyor, bir kontrol mekanızması olması açısından?
    Selam,

Raporlama yapmak bir zorunluluk değildir, dilerseniz raporlama yapabilirsiniz. Bunun dışında kontroller yetkili ekip tarafından aralıksız bir şekilde yapılmaktadır, bilginize.