Results 1 to 4 of 4

Thread: Raporlama hk

Junior Member

Exclamation Raporlama hk

TQXID BEnim ! SLOTUMA ÇÖKEN ARKADAŞI SAF DISI ETMEK İCİN Z SKILL İLE GENİE YE DESTEK VERMEK MAKRO MU SAYILIYOR BILGILENDIRILMEK ISTIYORUM.

Bunun dısında sabit bir yerde z skill calıstıgımızda hemen küfür hakaret sen makrosun demeler.. OKCU oynamayalım mı? OKCU SABIT DURMADIKTAN SONRA NE ANLAMI VAR ? BUNA BI ACIKLIK GETIRIRSENIZ SEVINIRIM.

arkadaşın attıgı video :
    Last edited by SkCLucky; 01-19-2021 at 04:12 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Makro veya benzeri bir yazılım kullanmıyorsanız endişe etmeniz gerek yok. Bu tarz raporlar detaylı incelemeler sonucunda işleme alınmaktadır.

Junior Member
    Endişe etmiyorum. Fakat arkadaşla slot tartısması yaparken konuştugu kelimeler süphelendirdi. Discord üyeligim var GM tanıdıgım 75 kisiyi banladım gibi kelimeler. Kendi arkadaşını tutan GM icin sikayet edebilecegim bir sunum yok kanıtım da yok. Nasıl ıspatlayabılırım ilişkilerini! Varsa EGER

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by PROFH3T View Post
    Endişe etmiyorum. Fakat arkadaşla slot tartısması yaparken konuştugu kelimeler süphelendirdi. Discord üyeligim var GM tanıdıgım 75 kisiyi banladım gibi kelimeler. Kendi arkadaşını tutan GM icin sikayet edebilecegim bir sunum yok kanıtım da yok. Nasıl ıspatlayabılırım ilişkilerini! Varsa EGER
    Bahsettiğiniz gibi bir durumun oluşmasına olanak yok, lütfen bu tarz duyumları ve söylemleri dikkate almayınız.