Results 1 to 4 of 4

Ban politikası hk. raporlama

Merhabalar

Aynı kişiyi 10 günce önce report ettim ve hapise düşmüştü yaklaşık 6-7 saat sonra geri spotuna gelip makro ile dönmeye devam etti tekrar report ettim ve yine hapise düştü ve yine 6-7 saat sonra spotuna geldi aynı şekil dönmeye devam ediyor bu ne demek oluyor ?

Aynı kişi 10 gün arayla 2 kere hapise düşüyor partice ve partice aynı anda cıkıyorlar bu adamlar nasıl 15 gün yada 30 gün ceza almıyor neden 5-6 saat sonra çıkıp geri geliyorlar bi açıklama istiyorum yetkililerden.

İyi çalışmalar.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Makro Kullanımı durumunun cezası bellidir, aşağıdan Davranış Kuralları'nı inceleyebilirsiniz.

Davranış Kuralları

Ek olarak tüm kurallar ve ceza süreleri istisnai durumlarda oyun yöneticileri tarafından değiştirilebilir, her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Makro Kullanımı durumunun cezası bellidir, aşağıdan Davranış Kuralları'nı inceleyebilirsiniz.

Davranış Kuralları

Ek olarak tüm kurallar ve ceza süreleri istisnai durumlarda oyun yöneticileri tarafından değiştirilebilir, her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir.
    Bu şahıslar 2 kere hapise düştü o zaman bu son haklarımı yani ? 7-15-30 gün diye biliyordum ben

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by des_bwa2CpYT View Post
    Bu şahıslar 2 kere hapise düştü o zaman bu son haklarımı yani ? 7-15-30 gün diye biliyordum ben
    Evet, makro kullanımı nedeni ile 2 defa ceza alındıysa 3. ceza süresiz hesap kapatılması oluyor.