Results 1 to 2 of 2
    Senior Member

Aress Serverının 2021 Ocak Durumu

Bilmiyorum farkında mısınız da Felankor yani Boss sistemi değiştiğinden beri bir sürü kişi Karus'tan El Morad ırkına geçti. Aynı zamanda CZ Farm sistemi de El Morad yoğunluğunun yüzünden bu amaçla da bir sürü kişi El Morad'a geçti ya da buradan karakter açtı.

Özellikle Felankor zamanı, Bifrost zamanı CZ komple hınca hınç El Morad ırkıyla doldu. Hiçbir şekilde PK dönülemeyecek seviyede ciddi bir nüfus fazlalığı ile. En az 15 üzeri El Morad Partisi var iken Belki 2 Parti Karus bile olamıyor bu zamanları.

Şu an ne yapılır ne edilir bilmiyorum ama sanki Felankor sisteminin eski geleneksel sisteme geri döndürülüp , Uzun bir süre El Morad tarafından hesap açılmasının kısıtlanıp üzerine National Transfer adı altında yapılan ırk değiştirmelerin sadece El Morad'dan Karus'a yapılacak şekilde düzenlenmesi belki durumu bir kaç ay içinde biraz düzeltir gibi ama şu an durum tam bir S.o.S. Benim tahminim Karus ırkında bir iki mage clanı kaldı onlarda bir iki aya kalmaz toptan El Morad'a geçerler gibi. Karus ırkında da inle cin sinek toplar CZ'de. Şu an bir tek Farm slotu basan assasinler kaldı Karus ırkında.

neden millet el morada geçti ben size söyliyim felankor evet bir nevi etkisi oldu bu neverstop denen farm clanı bifrostta 7/24 farm yapıyor karuslara farm yaptırmıyorlardı milette baktı olucak gibi değil geçtiler humana adamlar çar dizmek için kredi çekmiş çoğu bir çoğunun eski nickini tanıyorum serverin en çok küfür edilen adamları ncs basıp adam yerine koyuluyor şu an