Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by eostarbuck View Post
    Arkadaşlar yapılmışı var zaten sıfırdan knight ve farm videoları kanalı var youtube üzerinde. Hatta Levo'da yayınlarında sürekli izliyor. Tek kuruş harcamadan sadece oyun içi etkinleri yaparak kasıyor.
    İşte gmlerden bir tanesi de yapsın biz de öğrenmiş oluruz.

Junior Member
    Nightmare slotunda ks ile görev yapacağım diye sürünürken parti sahibi abimiz acıdı üstünü doldur gel dedi. Sağ olsun neyse konusurken bir nightmare slotundan kırmızı ejder ile 5-6 gb kaldırdığını söyledi. Bütün serverlar bunlarda ve hepi topu iki kişi adamlar yaklaşık 30 tane charları var.
    Bu ay pre bitsin daha da almam benimle baslayan 6 7 beyaz yakalı arkadaşım vardı hepsi 1 ay içinde tekrar nefret etti oyundan. Yeni oyuncu ve eski oyuncularının adapte olma şansı cidden yok.Ntt haksızlık ediliyor oyun baya düzelmiş falan diyordum ama oyuna baslayınca resmen dönen çarkları görünce tekrar soğudum.
    Last edited by NativeBrutal; 01-19-2021 at 09:03 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by togundogdu View Post
    Bu pot parası bulamıyorum diyenler sanırım oyunu hiç bilmiyorlar. Biraz fazla sallıyorsunuz gibi geliyor. Günde 3 chaos,2 Jr,2 Ft var. Hepsinde mi başarızsınız.
    Dostum herkes bos insan degil. Tum hayatimizi oyunun etkinlik saatlerine gore ayarlayamiyoruz. Chaosta kirmizi kutu alsan bile, kutular para etmiyor. Jr de icerideki cikan gemler anca icerde harcadigin pot parasini karsiliyor. Ft magelere ozel etkinlik. 2005 te basladim bu oyuna. Ara ara giriyirum

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Nightmare slotunda ks ile görev yapacağım diye sürünürken parti sahibi abimiz acıdı üstünü doldur gel dedi. Sağ olsun neyse konusurken bir nightmare slotundan kırmızı ejder ile 5-6 gb kaldırdığını söyledi. Bütün serverlar bunlarda ve hepi topu iki kişi adamlar yaklaşık 30 tane charları var.
    Bu ay pre bitsin daha da almam benimle baslayan 6 7 beyaz yakalı arkadaşım vardı hepsi 1 ay içinde tekrar nefret etti oyundan. Yeni oyuncu ve eski oyuncularının adapte olma şansı cidden yok.Ntt haksızlık ediliyor oyun baya düzelmiş falan diyordum ama oyuna baslayınca resmen dönen çarkları görünce tekrar soğudum.
    sordun mu " bu kadar charın üstünü 24 saat başında bekleyip elle mi boşaltıp geliyosun, rpr sini hadi genie ye yatırıyor olsun, moblar doğduğu saniye %20 eksik canla başlıyor neredeyse anında atak yiyolar, genie yle mi atak yapıyorsun genie altı makro mu çalıştırıyorsun " diye.

24 saat 8 charı bi noktaya otur başında sabırla beklet, zaten 3-4 gb kasarsın illa ki. mesele o sabrı göstermek. diyorsun ki 30 tane charları var. 8 charın kontrolü ayrı uğraşken 30 charla tek tek elleriyle mi uğraşıyolarmış insanların takıldığı meseleler bunlar.

madenden 40 adam banlattım. gerçi tamamı banlanmadı geçen birini pazarda gördüm 2 gb ye yakın item satıyordu. şimdi multi kullanıp 10 sunucuya 400 adam soktuğunu düşün bunların. her char kendi kendine üstünü doldurup boşaltıyor rpr sini yapıyor vs. hatta inanır mısın üstünü boşalttıktan sonra madenine teleport olanları da vardı. 1 char 24 saatte 20m lik item kasmış olsun madende. 100 char 20 gb yapar. 400 char 80 gb. tek sw da sadece karus ırkında tek seferde 20 char sokan adam human tarafına da koyar, altarın yanına siriusu da ekler vegayı da ekler diğer sunucuları da ekler. bu madenlerdeki koxper sayısı en az 700-800 dür kısacası. bu charların sahipleri günde 160 gb para yapıyor. adamın tek masrafı mattock, o kadar. bitti gitti.

yani günde 8 charla bi noktada 5-6 gb kasmak bi şey değil. bunu legal yapmak bi şey.
    Last edited by NativeBrutal; 01-19-2021 at 08:56 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Dan_mHDbPAYE View Post
    Tüm sırrı bozdun şimdi +5 fplerde kalkar...
    Oyuna calisiyoz fb setten 1.5m para geldi. Onlada pot alicam. Onlarda bitti mi Alt F4

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Seni keklemis, 5-6 gb kasacak hee. Masraflari cikip Saatte 5m kassa ki kasamaz. Kasacagini varsayarsak 24 saatte 120m kasar. 2006 da oyunu birakan arkadaslari eski gunleri yad edelim diye tekrar oyuna baslattim. Onlarda oyunun bu vaziyetinden dolayi fazla tutunamayacaklar. Gittigi yere kadar gideriz, sonra tekrar birakiriz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by MireLTR View Post
    Seni keklemis, 5-6 gb kasacak hee. Masraflari cikip Saatte 5m kassa ki kasamaz. Kasacagini varsayarsak 24 saatte 120m kasar. 2006 da oyunu birakan arkadaslari eski gunleri yad edelim diye tekrar oyuna baslattim. Onlarda oyunun bu vaziyetinden dolayi fazla tutunamayacaklar. Gittigi yere kadar gideriz, sonra tekrar birakiriz.
    Ne yazık ki senin düşündüğün gibi değil gb satan sitelere günlük akan gb miktarlarını az çok biliyorum. Bunların kaynağı o bahsettiğin slotlar. Eslantta golem.troll.nightmare.aoc.aos.red drake olmak üzere 10 slot var kamp sayısı ile çarp 20 slot. Üstüne 3 server olduğunu düşün yani şuan ben bunları yazarken 60 slottan gb kasılıyor. Ve hepsi aynı klanların belli başlı insanlarn 10 pc ile soktuğu karakterler oluşturuyor. Takibi çok zor değil.
    Bizde pandemi sebebiyle 6 arkadaşla baslamıstık ama bu ay sonu bırakıyoruz.

Senior Member
    Bu bana biraz abartı geldi, bi keyif çayı iç ve rahatla.