Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Su droplarla yetkililer farm yapmayi deneyebilir mi?

Droplar berbat, oyun ici pot masraflarini karsilayamayacak duruma geldik. Coins yerine pot veriyorsunuz bu guzel lakin, questleri yaparken catir catir gateden gecmeye para gidiyor. Bu seferde gateden gecmeye para bulamiyoruz. Allahtan +5 fp gorevi varda, satip acuk para yaptik.

Su droplarla item dizmeyi gectim, oyun ici masraflarinizi karsilamak icin, hic bir kimseden yardim almadan, solo olarak kendinizi bizim yerimize koyup, Acaba 0 dan char acip kasabilirmisiniz. Bunu deneyebilirmisiniz.

Tüm sırrı bozdun şimdi +5 fplerde kalkar...

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MireLTR View Post
    Droplar berbat, oyun ici pot masraflarini karsilayamayacak duruma geldik. Coins yerine pot veriyorsunuz bu guzel lakin, questleri yaparken catir catir gateden gecmeye para gidiyor. Bu seferde gateden gecmeye para bulamiyoruz. Allahtan +5 fp gorevi varda, satip acuk para yaptik.

Su droplarla item dizmeyi gectim, oyun ici masraflarinizi karsilamak icin, hic bir kimseden yardim almadan, solo olarak kendinizi bizim yerimize koyup, Acaba 0 dan char acip kasabilirmisiniz. Bunu deneyebilirmisiniz.
    Sanmıyorum.
    Akıllı adam işi değil yeni çar kasmak.

Senior Member
    Bu pot parası bulamıyorum diyenler sanırım oyunu hiç bilmiyorlar. Biraz fazla sallıyorsunuz gibi geliyor. Günde 3 chaos,2 Jr,2 Ft var. Hepsinde mi başarızsınız.

Quote Originally Posted by togundogdu View Post
    Bu pot parası bulamıyorum diyenler sanırım oyunu hiç bilmiyorlar. Biraz fazla sallıyorsunuz gibi geliyor. Günde 3 chaos,2 Jr,2 Ft var. Hepsinde mi başarızsınız.
    chaosu kazanan belirli kişiler var
    Jr kazanan belirli ırk var
    Ft desen belirli kişiler girebiliyor hepsi de kazanamıyor

sen yapabilyiorsun diye herkes yapmak zorunda değil

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by togundogdu View Post
    Etkinlikler günlük pk farm vs pot parasını çıkartıyormu ki dostum ?

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu meydan okumaya ben de destek veriyorum. 1 tane gm sıfırdan bir çar kasabilir mi? Her gün zevkle izlerim!

Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Bu meydan okumaya ben de destek veriyorum. 1 tane gm sıfırdan bir çar kasabilir mi? Her gün zevkle izlerim!
    Hatta yayın açıp denesinler 15 lvl de alotlarin halini anlarlar daha bunun emc ve eslant mafyalari var tabi 70 yapamadan bırakır.0 dan çar kasma videosu istiyoruz...

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bence 70 lvl olamadan o bilgisayarı plazanın camından aşağıya atar.

Junior Member
    Arkadaşlar yapılmışı var zaten sıfırdan knight ve farm videoları kanalı var youtube üzerinde. Hatta Levo'da yayınlarında sürekli izliyor. Tek kuruş harcamadan sadece oyun içi etkinleri yaparak kasıyor.