Results 1 to 2 of 2

Thread: Chaos Hk

Junior Member

Angry Chaos Hk

Evet 3000 chaos kil görevi ile chaoslara girmek icin war pre aldık neyse başladık chaoslara koxperler ardı ardına sıralanırken ilk basta hepsini video alıp reportluyordum fakat biyerden sonra günde 3 chaos hepsinde istisnasız 2 koxper var . Anlayacagınız baş olmuyor arkadaşlar 2o dk boyunca video cek onları yükle zaten internet yavaş baş edemez oldum bende dedimki neden reportluyorum artık bezdim ve çözüm icin buraya konu açtım ne yapılabilir senelerdir oynayan oyuncular , yöneticiler,moderatörler önerileriniz nedir bilmek isterim .Aşağıki resimdeki ilk 4 oyuncu koxper.Neyse velhasılı kelam ben bu adamları reportluyorsam ve o mavi kutuyu nebiliyim kanadı cartı curtu kaybediyorsam reportlayıncada elime birşey geçmiyorsa bunun bir anlamıyok yani günde 3 chaos var 1 haftada 21 report yapar 1 ayda sukadar bukadar sayı artarda artar ama koxper bitmiyor . Önerim şudur Report sistemine ödül koyulması mavi kutudur silver gemdir pottur manadır carttır curttur herneyse böylece koxperlerin daha fazla önüne geçileceğin
    Last edited by IBlackWicked; 01-18-2021 at 05:31 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Herkesin görebileceği bölümlerde diğer oyuncuları suçlayıcı paylaşımlar yapmak, rapor kanıtları paylaşmak forum kurallarına aykırıdır.

Raporlama sisteminde gönüllülük esastır ve herhangi bir ödül sistemi yoktur. Böyle bir zorunluluğunuz olmadığı gibi raporlama yapmak istiyorsanız ilgili bölümü kullanabilirsiniz. Lütfen forum kurallarına aykırı konular oluşturmayınız, iyi forumlar.