Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Cz Haritası Mob Düzenlemesi

cz haritasında crimson wing dark knight gibi canavarlar neden var
    kesen var mı bir işlevi var mı anlayamıyorum.
    cz haritasının güncellenmesi gerektiğini düşünüyorum oyuna renk katacağına da inanıyorum.

tarladaki alana veya farklı bölgelere yeni farm atılabilecek moblar eklenebilir.
    yapımcıya iletilirse sevinirim.
    sizlerinde bu konu hakkında yorumlarınızı görmek beni mutlu edecektir.
    Last edited by DonJose; 01-18-2021 at 05:48 PM.

Senior Member lGiNl's Avatar
    Quote Originally Posted by Japerumm66 View Post
    cz haritasında crimson wing dark knight gibi canavarlar neden var
    kesen var mı bir işlevi var mı anlayamıyorum.
    cz haritasının güncellenmesi gerektiğini düşünüyorum oyuna renk katacağına da inanıyorum.

tarladaki alana veya farklı bölgelere yeni farm atılabilecek moblar eklenebilir.
    yapımcıya iletilirse sevinirim.
    sizlerinde bu konu hakkında yorumlarınızı görmek beni mutlu edecektir.
    daha fazla expveriyor cz mobları emc eslant moblarından ama genelde swler yeni açıldığında işe yarıyorlar mesela bende demiştim artık cz dk kullanılmıyor kaldırıp bişi koyablrler diyede yeni sw geldiğinde magelere bibaktım cz dk da 1 party mage var hatta bazen ks atanlarıda oluyor
    Last edited by DonJose; 01-18-2021 at 05:48 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    katılıyorum bi dolu slot var bi şey attığı yok. blood seekerlar falan da boştu sanırım süs diye mi koymuşlar nedir

katılıyorum cz boşa duran çok slot var bir güncelleme ve düzeltme gerekiyor

Senior Member
    Ardreamda hangi mobun yanından geçsen bus bes falan atıyor. Şimdi diyeceksiniz ki git kas. Kasamazsın mafyaları var, bırak troll slotuna oturmayı köpek slotuna bile oturamazsın. Aynı ırktaysan 4 kişi 5 kişi 10 kişi gelirler kutu vermezler. Karşı ırksan zaten sıkıntı yok 1 parti yüklenir keserler. Ardreamde kasan 2 clan vardır genelde her serverda. Cz'de de birçok mobda farm yapılabiliyor olması lazım. Farm videoları ortada, ewilin bişey attığı yok, trial olmuş 1m zaten. Boro balrog da kastım o da inan dişe dokunur birşey bırakmıyor, şansın yanında değilse zarardasın eğer warriorsan. Troll'den magic hammer kalktı, ts 100k, amelelik olur takılmak. Stone golem de çok nadir magic hammer atıyor. Koskoca cz'de mastodon boş bulursan en iyi kasacağın yer çift slot mastodon sen düşün gerisini Aoc'dan bahsetmedim farkındaysan, aynı adamlar sürekli orda itemin yoksa hiçbirşey yapamazsın, hob goblin de yolgeçen hanı.

Senior Member
    Destekliyorum