Results 1 to 6 of 6

Thread: Luring Cezası

Luring Cezası

Öncelikle herkese merhaba,

Yaklaşık 1 haftadır başıma musallat olan her genie kurduğumda burası benim bana ait diyip arkasından slota mob çekerek beni öldüren bir arkadaştan artık o kadar sıkıldım ki en sonunda bir gece ben de ona aynısı yaptım ve doğal olarak luring cezası aldım .

Sonuçta yapılmaması gereken bir durumu gerçekleştirdim ve doğal olarak cezasını da aldım yani itiraz edilecek bir durum yok. Gm arkadaşlar da oyunun düzenini sağlamak için kuralları uyguluyor.

Fakat merak ettiğim şey Ban politikasında 1. suçta 3 gün ban 2. suçta 7 gün ban yazarken ben daha ilk suçumda 7 GÜN BAN + JAİL cezası almışım. Burada kaçırdığım bir detay mı var acaba ? Yoksa başka bir suçum var da yanlış bilgi mi girilmiş ?

Senior Member lGiNl's Avatar
    bende geçen birini reportlamıştım az bile size o cezalar kimse luring yapmasın o ypaıyorsa ben sakince durdum video aldım yolladım o gün kasılamadım hatta o gün expbile kaybetme tehlikesi yaşadım ama cezasını aldı cr den dönüş yapıldı cezası verildi diye çok mutluyum siz hangi serverdeydiniz

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Ogretemedikk View Post
    Öncelikle herkese merhaba,

Yaklaşık 1 haftadır başıma musallat olan her genie kurduğumda burası benim bana ait diyip arkasından slota mob çekerek beni öldüren bir arkadaştan artık o kadar sıkıldım ki en sonunda bir gece ben de ona aynısı yaptım ve doğal olarak luring cezası aldım .

Sonuçta yapılmaması gereken bir durumu gerçekleştirdim ve doğal olarak cezasını da aldım yani itiraz edilecek bir durum yok. Gm arkadaşlar da oyunun düzenini sağlamak için kuralları uyguluyor.

Fakat merak ettiğim şey Ban politikasında 1. suçta 3 gün ban 2. suçta 7 gün ban yazarken ben daha ilk suçumda 7 GÜN BAN + JAİL cezası almışım. Burada kaçırdığım bir detay mı var acaba ? Yoksa başka bir suçum var da yanlış bilgi mi girilmiş ?
    GM inisiyatifine göre kurallar esnetilebilir ya da arttırılabilir. Suça suçla karşılık verene kadar, şahısın yapmış olduğu davranışı videolu bir kanıtla CR bölümüne bildirebilirdin.

Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    https://forum.nttgame.com/forum/show...olitikas%C4%B1 ban politikası altında
    Rahatsız Edici Yaratık Çekme nin ilk cezası 7 Gün Hesap Kapatılması ve Disiplin Zindanı Cezası olarak açıkca belirtilmiş sen yanlış biliyorsun kardeşim

Quote Originally Posted by akoml View Post
    GM inisiyatifine göre kurallar esnetilebilir ya da arttırılabilir. Suça suçla karşılık verene kadar, şahısın yapmış olduğu davranışı videolu bir kanıtla CR bölümüne bildirebilirdin.
    Eskiden video çekmekle uğraşıyordum ama artık sıkıldım açıkcası video çekip cr atmakla uğraşırken oyun oynayayamadığımı fark ettim. Ceza almış olmam sorun değil dediğim gibi bir suçtu ve ceza verilmesi normal fakat ilk suça 3 gün ikinci suça 7 gün yazarken ben neden ilk suçta 7 gün + jail yedim onu merak etmiştim.

Quote Originally Posted by KAYPUZZ View Post
    https://forum.nttgame.com/forum/show...olitikas%C4%B1 ban politikası altında
    Rahatsız Edici Yaratık Çekme nin ilk cezası 7 Gün Hesap Kapatılması ve Disiplin Zindanı Cezası olarak açıkca belirtilmiş sen yanlış biliyorsun kardeşim
    benim okuduğum ban politikası forumda değil sitedeydi sanırım ben yanlış yere bakmışım teşekkürler.