Results 1 to 7 of 7

Account Creation Abuse

arkadaşlar durduk yere hesabım ban yedi sebebi ise account creation abuse nedenini bilmiyorum 1 2 gündür aralıksız oynuyorum aktifim görevleri yapıyorum elektrikler gitti geldiğinde girdim town atım bankaya gittim o sırada tekrar dc yeidm ve oyuna giremedim acil yardım edebilirmisiniz lütfen boşu boşuna ban yediğimi düşünüyorum hile de kullanmadım

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Gün içerisinden fazla hesap açıldığında aldığınız hata mesajıdır. Destek ekibine KO> Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet gönderebilirsiniz.

Bilet göndermek için tıklayın.

geri bildiriminiz için teşekkür ederim ama öğrenciyim param olsaydı oyuna pre alırdım noah alırdım param olmadığı için npoint alamıyorum o yüzden buraya yazdım biletsiz hiçbir şekilde yapamazmıyız acaba ?

Aynı skıntı banada oldu bilet attım 2 gün olcak yanıt yok biz bunları çekmek zorundamıyız :S ?

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by emi_8GJWL2wX View Post
    geri bildiriminiz için teşekkür ederim ama öğrenciyim param olsaydı oyuna pre alırdım noah alırdım param olmadığı için npoint alamıyorum o yüzden buraya yazdım biletsiz hiçbir şekilde yapamazmıyız acaba ?
    Özel mesajınızı kontrol eder misiniz?

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Özel mesajınızı kontrol eder misiniz?
    özel mesajlarımda herhangi bir bildirim yok 10 15 dk sonra tekrardan bakarım gelmesse tekrardan yazarım buraya ilginiz için teşekkür ederim

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Kontrol edebilirsiniz.