Results 1 to 6 of 6

Thread: Hesabım hk

Junior Member

Angry Hesabım hk

Merhabalar herkese
    Bugün premiumsuz hesabım, durduk yere ban yedi. Herhangi bir şekilde koxp yada başka bir uygulama yoktur. Premiumsuz zevk için oynamaya başladım ve chaos bdw ve jr etkinliklerine girmekteyim. Sadece chaosa girmek için kullandığım IErwinRommelI nickli hesabım jaile düşmüştür. Tekrardan söyliyim hiçbir yasaklı uygulamada yoktur. Zaten chaos geçmişime falan bakılabiliniyorsa eğer genellikle kırmızı kutu aldığım görülecektir. Yardımınızı bekliyorum.
    Last edited by NativeBrutal; 01-19-2021 at 02:29 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Aldığınız cezada bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız Ko ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden müşteri hizmetlerine bilet gönderebilirsiniz. http://support.nttgame.com/

Junior Member
    Yanlışlık var. fakat durduk yere jaile düşmem durumunda bunun yaptırımı ne olacak peki ? Yada hiç bir şey kullanmadığım halde sadece mouse macro ile chaosta sprint ve pot bastırıyorum. Bu jail sebebiyse haklısınız. Mümkünse kontrol edilip açılmasını istiyorum.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Hesap desteği yalnızca müşteri hizmetleri tarafından veriliyor. İtirazınıza bilet üzerinden devam edebilirsiniz.

Junior Member
    Merhaba geçen haftasonu attığım 2 ticketten 1 tanesine support sistemi cevap verirken hapise düştüğüm için attığım ticketa cevap verilmedi. Ne zaman cevap verilecek ? boşu boşuna 2 gündür zaman kaybediyorum.
    Bana kalırsa oyun haksız yere oyuncuları hapise atıp gelir kaynağı oluşturmaya çalıştığını düşünmeye başlıyorum.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Müşteri hizmetleri hafta sonu çalışmıyor. Biletler ortalama 72 saat içerisinde yanıt buluyor, biletinize gelecek yanıtı beklemelisiniz. Ayrıca bu şekilde bir düşünceye girmenize gerek yok, ortada bir yanlışlık olursa destek sistemi gerekeni yapacaktır. Bileti güncellemeden ve yeni bir bilet oluşturmadan gelecek yanıtı sabırla bekleyin lütfen.