Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33

Genie neden bu kadar ucuz?

149 np olması oyunu gelir kapısı hale getirdi oyuncular oyunda boş boş dolaşıyor kaymağını ise elinde birden fazla pc olan adamlar yiyor artık bu durum ile bir çalışma gelmesi gerekiyor pot paramızı çıkartacak slot yok vegaya en azından kalıcı 3. server gelmesi gerekmekte tek bir slot kalmış mage çökmeyen onda da insanlar kanlı bıçaklı olmak üzere

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Genienin fiyatını arttırmak çözğm bazlı olsada diğer oyuncular için sıkıntı olacaktır bir de bu yönden bakmalı.

Senior Member
    kore ko da warmı genıe denen zımbırtı yok .Arada etkınlık ıcın gelıyor onda da ücretsiz sunuluyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by festivalbootlegg View Post
    149 np olması oyunu gelir kapısı hale getirdi oyuncular oyunda boş boş dolaşıyor kaymağını ise elinde birden fazla pc olan adamlar yiyor artık bu durum ile bir çalışma gelmesi gerekiyor pot paramızı çıkartacak slot yok vegaya en azından kalıcı 3. server gelmesi gerekmekte tek bir slot kalmış mage çökmeyen onda da insanlar kanlı bıçaklı olmak üzere
    Koxpla başedebilmek için stratejik olarak ucuz tutuluyor

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    kore ko da warmı genıe denen zımbırtı yok .Arada etkınlık ıcın gelıyor onda da ücretsiz sunuluyor
    Kalıcı olarak korede yok haklısınız etkinlik olarak yılda 1-2 ay aktif oluyor oda Ücretsiz olarak sunulmuyor 49m oyun parası karşılığı 10'lu paket olarak npc'de satılıyor.

Fiyatı konusunda katılmıyorum bence yüksek exp kasan insanları düşünmek lazım bence farm için genie komple kapanması gerekiyor ki çözüm olsun. AFK Farmın bu oyunda olmaması gerekiyor.

Senior Member
    Şu oyunun yaptığı en büyük hata illegali engellemek isterken legal oyuncuları mağdur etmek

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Kalıcı olarak korede yok haklısınız etkinlik olarak yılda 1-2 ay aktif oluyor oda Ücretsiz olarak sunulmuyor 49m oyun parası karşılığı 10'lu paket olarak npc'de satılıyor.

Fiyatı konusunda katılmıyorum bence yüksek exp kasan insanları düşünmek lazım bence farm için genie komple kapanması gerekiyor ki çözüm olsun. AFK Farmın bu oyunda olmaması gerekiyor.
    Hocam yanlıs anlama ama sacmalıyorsun bu oyunda genıeyı yüzde 99 farm amaclı kullanıyorlar yüzde 1 gıbı kucuk bır kısım exp kasıyor vede suanda cogu serverda genıe ucuz olup yuksek oldugundan dolayı tüm slotlarda genie var.Ben cogu zaman elımle oynadıgım halde farm atacak yer bulamıyorum cunkı her yerde genıecı adam var kısacası sız ve yonetıcıler oyunda her zaman elıyle oynayanı degılde genıe ıle farm atanı savunuyorsunuZ cunkı adamlar gelır saglıyor oyuna neymıs exp kasanlar varmış 100 kısıden 99 u afk farm atıyor 1 kısı exp kasıyor 1 kısı ıcın bu kadar oyunu rezıl etmenın manası nedir ben acıkcası sızın modlar olarak boyle sacma yorumlar atmanıza bır mantık veremıyorum
    Last edited by NativeBrutal; 01-17-2021 at 03:32 PM.

sonunda bir mod arkadaş bizimle aynı fikirde desteğin için teşekkürler

Genie suan o kadar ucuzkı yenı serverlarda 13 m 20 saat genie kısacası saatlıgı 650 k bu kadar ucuz oldugundfan dolayıda elıyle kasan nerdeyse kımse kalmamaya basladı resmen herkes afk farma başladı genıenın fıyatı abartı ucuz oldugu halde onu bıle kabul etmemenın altındakı sebep nedir ınsan merak edıyor neden SUREKLI SIZ MODLAR GENIEYI SAVUNUYORSUNUZ?

Quote Originally Posted by bbaeski33 View Post
    Hocam yanlıs anlama ama sacmalıyorsun bu oyunda genıeyı yüzde 99 farm amaclı kullanıyorlar yüzde 1 gıbı kucuk bır kısım exp kasıyor vede suanda cogu serverda genıe ucuz olup gb fıyatıda yuksek oldugundan dolayı tüm slotlarda genie var.Ben cogu zaman elımle oynadıgım halde farm atacak yer bulamıyorum cunkı her yerde genıecı adam var kısacası sız ve yonetıcıler oyunda her zaman elıyle oynayanı degılde genıe ıle farm atanı savunuyorsunuZ cunkı adamlar gelır saglıyor oyuna neymıs exp kasanlar varmış 100 kısıden 99 u afk farm atıyor 1 kısı exp kasıyor 1 kısı ıcın bu kadar oyunu rezıl etmenın manası nedir ben acıkcası sızın modlar olarak boyle sacma yorumlar atmanıza bır mantık veremıyorum
    +1 diyebilirim.