Results 1 to 7 of 7

Başka bir ip üzerinden char açıp adam yatırmak

Merhbalar son bir sorum olacaktı. Başka bir ip üzerinden başka bir bilgisayarla başka bir modemle bir karakter açıp lure yapsam asıl hesabım ceza alır mı? Bunu yapan birisi varsa bunu nasıl kanıtlayabilirim? Birinci sorumun pek önemi yok da ikinci soruyu cevaplarsanız sevinirim.

Teşekkür ederim iyi forumlar.

Senior Member
    Her türlü chati bloklayıp yaparsan itiraf ettirip kanıtlayamazlar da hiçbir şey yapılabileceğini sanmıyorum. Buna ceza uygulansa yarın öbür gün full itemli iki kişi ksleştiğinde alakasız bir başka çarla lure yaptığında ölen kişi ksleştiği kişiyi suçlayıp banlatır bu da çok saçma olur.

Peki ya bu iki full itemli kişiden biri diğerine sana bu slotta farm yok istersen 1'e 2'e 3'e geç hepsine gelicem diyip hepsine geldiyse ve hepsinin videosunu çektiysem. Aynı zamanda bunu diyen şahıs bana 10 sayfa boyunca tek bir kelimeme etmeme rağmen bana küfür edip tehtit ettiyse?? Sizce o zaman ne yapılmalı? Yani adam bana all chatten 10 sayfa boyunca sövebiliyor, tehtit edebilyor, lure yapıp yatırabiliyor sonucu sadece chat block yemesi küfürden Ben burda gülerim işte.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Lure eylemini gerçekleştiren karakterler ceza alır, fakat bu durum sürekli ve kasıtlı olarak tekrarlanıyorsa bağlantılı olan kişi veya kişilere de inceleme sonucu işlem yapılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by hosmercim12 View Post
    Peki ya bu iki full itemli kişiden biri diğerine sana bu slotta farm yok istersen 1'e 2'e 3'e geç hepsine gelicem diyip hepsine geldiyse ve hepsinin videosunu çektiysem. Aynı zamanda bunu diyen şahıs bana 10 sayfa boyunca tek bir kelimeme etmeme rağmen bana küfür edip tehtit ettiyse?? Sizce o zaman ne yapılmalı? Yani adam bana all chatten 10 sayfa boyunca sövebiliyor, tehtit edebilyor, lure yapıp yatırabiliyor sonucu sadece chat block yemesi küfürden Ben burda gülerim işte.
    Lure yaptığı charı video alırsan ban yer ama o kadar. Şuan başka hiçbir şey yapamazsın. Adam gelir luresini yapar banlanır 3-5 gün içinde, sonra yine gelir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    Lure yaptığı charı video alırsan ban yer ama o kadar. Şuan başka hiçbir şey yapamazsın. Adam gelir luresini yapar banlanır 3-5 gün içinde, sonra yine gelir.
    Kendi de telefon internetinden aynısını yapabilir ama suça teşvik etmeyelim

Adam hem bana küfürler yağdırdı, hem başka pc'lerden lure yapıyor, hem de makro kullanıyor. 1.5 yıldır kendisi hakkında açılmış konular var. Ve hala slotta. Sizce bu adalet mi? Ben belki kontrol olur diye her gün 1 paket genie 2 paket genie hammer ve 10m pot parası harcıyorum. Sırf belki gm gelir de makrosunu görür diye. He sahi bunlar da yetmiyor, saatte 1 gelip ts basıyorum yada elimle oynamak zorunda kalıyorum...