Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

şifre resetleme hk

şifremi resetlemek istiyorum fakat nttden mail gelmiyor. ticket attım ama anlık yardımcı olabilecek mod varmı acaba ?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Bilet gönderdiyseniz gelecek yanıtı sabırla beklemeniz gerekiyor. Hesap desteği yalnızca destek sistemi tarafından verilir. Bu süreçte yeni bir bilet oluşturmayın ve biletinizi güncellemeyin lütfen.

Junior Member
    tamamda basit bir resetleme işlemi için neden sabırla beklemem gerekiyor. şifremi bildiğim halde oyuna giremiyorum 180 günden uzun süreli giriş yapılmayınca yeni bir şey çıkarmışlar. hiç mi gelişmez bir oyun

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by amigo78321 View Post
    tamamda basit bir resetleme işlemi için neden sabırla beklemem gerekiyor. şifremi bildiğim halde oyuna giremiyorum 180 günden uzun süreli giriş yapılmayınca yeni bir şey çıkarmışlar. hiç mi gelişmez bir oyun
    Selam,

Yaşadığınız durum için yapılabilecek farklı bir alternatif bulunmuyor. Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor, hesap desteğini yalnızca bilet sistemi üzerinden alabileceğiniz için sabırla beklemeniz gerekiyor. Ek olarak biletlere ortalama 3 iş günü içerisinde yanıt veriliyor ve bu süre ilgili kategoride bulunan yoğunluğa bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca müşteri hizmetleri hafta sonu çalışmıyor. Arkadaşımın da belirttiği gibi lütfen gelecek yanıtı bekleyiniz.