Results 1 to 5 of 5

chat blcok hakkında

dün konu acmıstım ama acılmadıgnı söylüyorlar her neyse ! adam selam verdi pm den selam yazdım pm block oldum ne alaka ? maradonda garip bi pazarcıyım bagzen farm bagzen pazar bagzen pk ve durduk yere neden ben blcok yiyorum ? maradonda pazarcılari bagrınıyorlar bişi olmuyor neden ?
    Last edited by DonJose; 01-16-2021 at 07:06 PM.

Junior Member
    Önceliği Türkçe derslerine verebilirsin...
    Last edited by DonJose; 01-16-2021 at 07:06 PM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by asdd222 View Post
    dün konu acmıstım ama acılmadıgnı söylüyorlar her neyse ! adam selam verdi pm den selam yazdım pm block oldum ne alaka ? maradonda garip bi pazarcıyım bagzen farm bagzen pazar bagzen pk ve durduk yere neden ben blcok yiyorum ? maradonda pazarcılari bagrınıyorlar bişi olmuyor neden ?
    Öncelikle forum kuralları gereği üslubunuz ve kullandığınız kelimeler konusunda uyarmak istiyorum. Portala giriş yaptıktan sonra, Hesabım - Oyun Hizmetleri - Hesap Durumu adımlarını takip ederek ceza alıp almadığınızı kontrol edebilirsiniz. Burada bir cezanız yoksa oyun içi flood nedeni ile 1 saatlik ceza almış olabilirsiniz.

evet 1 saat ceza işte onu neden alıyorum kanka :S onu soruyorum bişi yapmadımki üst üste yazıda yazmadım neden 1 saat blcok alıyorum ?

bugünde oldu adamla sohbet ediom item alıs verisi için tak block 60DK al işte dedim bugünde oldu hiç bişi yok he ortada bi kac item satılır yaptım ctr c den 5 kere yapmamısımdır sonra sohbet ederken pencereden tak block cok sacma düzeltin sunu