Results 1 to 2 of 2

Thread: Hesabım hk

Post Hesabım hk

Server : ALTAR
    Pm : CyBeRMaN
    Merhaba. Aynı evde kardeşim ve ben 2 farklı pc ile aynı ağ üzeri knight online oynuyoruz. Ring ile aldığımız CyBeRMaN isimli karakterimiz
    ve farklı bir hesabımızla JR etkinliğine katılmak istedik. sadece 1 karakteri JR etkinliğine alıp ip yazılı bir hata ile karşılaştık. Olayın akabinde
    2 hesabımızda TPT BAN USED yazısı ile karşılaştık. Hesaplarımızın ban yeme sebebi aynı anda jr ye katılmak mıdır?
    Oyun güvenliği gereği böyle bir engellemeden haberimiz yok. Süresiz ban atılması hiç adil değil. Nedendir diye araştırdığımızda herkes farklı
    yorumluyor. 2 hesaptan 1 tanesi premiumsuzsa banlanır diyen var aynı ıp den girerseniz banlanır diyenler var. Ben evimdeki net ile 2 bilgisayarımla bu oyunu oynayamayacakmıyım. Banlanan hesabıma ciddi bir emek verip maddi yatırım yaptım. Bu konu hakkında bana yardımcı olur musunuz. Cezamı tekrar gözden geçirmenizi diliyorum..

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Hayır, bahsettiğiniz durumdan dolayı ceza almazsınız. 3. part yazılımlar ile çakışan bir ip ile eşleştiği için ceza almış olabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen aşağıdan destek ekibine bilet gönderin.

https://support.nttgame.com/

Tags for this Thread